PolSl Informatyka Przemysłowa WIMiM czy Informatyka na AEI

0

Witam, jestem uczniem 3 klasy technikum, za rok będę pisał maturę i już powoli chcę ogarnąć studia, dlatego chciałbym zasięgnąć porady dotyczącej tego na jaki kierunek iść. Oczywiście jest kilka tematów na forum już na ten temat, ale są one trochę stare, tym bardziej, że informatyce przemysłowej na WIMiM są już studia 2giego stopnia, a to było głównym mankamentem poprzednich tematów na forum, że tylko informatyka na AEI je miała. Jeżeli ma ktoś obeznanie, to gdzie jest lepsza jakość kształcenia i czym naprawdę się różnią te 2 kierunki, wiem, że są jakieś dodatkowe przedmioty, ale chodzi mi o typowo programowanie, czy też na informatyce przemysłowej będę się uczył c# bądz javy. No i jak z pracą, bo wiem, że po nabyciu doświadczenia zawodowego wyjechać za granicę. Dodam tylko, że wiem iż programowania muszę się uczyć sam w domu, a studia są tylko taką podstawą i papierkiem, ale zawsze jakąś dodatkową wiedzę zdobędę. Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

0

wiem, że są jakieś dodatkowe przedmioty, ale chodzi mi o typowo programowanie, czy też na informatyce przemysłowej będę się uczył c# bądz javy

Jeśli nie potrafisz tego sprawdzić w syllabusie to odradzam studia, bo widać że pędu do wiedzy to ty nie masz. Może zastanów się nad karierą stolarza albo piekarza? Fucha dobra, pracy sporo...

0

No, to jak?

0

No, to przeczytaj sobie programy studiów dla obu kierunków, zobacz czym się różnią, gdzie jest więcej zajęć dotyczących tego, co Cię interesuje.

0

Proponuje iść na Informatykę przemysłową.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1