Skrypt do aukcji

0

Witam!

Szukam jakiegoś dobrego i darmowego skryptu do aukcji. Możecie
coś polecić?

I drugie pytanie - chciałem przetestować skrypt Phpauction. Wszedłem na strone http://phpauction.net/index.php i jest dostępna wersja Phpauction GPL. Czyli chyba darmowa. W dziale FAQ znalazłem tez informacje, że wersja Phpauction GPL jest darmowa, ale można ją kupić by mieć wsparcie itp. No dobra, ja chce chociaż przetestować, więc chce na początek tą darmową.... ale za ... no nie mogę nigdzie znaleźć jakiegoś linku do ściągnięcia. Wszedzie Buy it...

Także - wyjasni mi ktoś, czy jest wersja darmowa tego skryptu i skąd ją pobrać można?

Z góry dzięki i pozdrawiam!

0

"Phpauction GPL is "free" software which means that according to the GPL license you'll be "free" to use, modify, distributed and even sell it if you do it under the terms of the GPL license. It doesn't mean is free of charge. For more information about free software visit www.gnu.org" - free as in speach, not free as in beer :)
//Tłumacząc na polski: Free oznacza WOLNY, ale nie DARMOWY. Masz prawo modyfikować i sprzedawać zgodnie z zasadami licencji GNU GPL, ale system ten nie jest za darmo.

0

Sorry, ale za słabo znam angielski... nie rozumiem :(

A link co podałeś - nie działa :(

Także jeszcze raz proszę o pomoc.

A może inne ciekawe systemy aukcyjne znacie?

0
Adam.Pilorz napisał(a)

"Phpauction GPL is "free" software which means that according to the GPL license you'll be "free" to use, modify, distributed and even sell it if you do it under the terms of the GPL license. It doesn't mean is free of charge. For more information about free software visit www.gnu.org"

Phpauction GPL to "wolne" oprogramowanie, co znaczy że zgodnie z licencją GPL będziesz se mógł go za "darmo" używać, modyfikać, dystrybutować i nawet se go sprzedawać - jeśli tylko będziesz to robił na zasadach licencji GPL. To nie znaczy że ten skrypt jest darmowy. Po więcej informacji na temat darmowego oprogramowania zajrzyj pod www.gnu.org ;P

co do linka spróbuj: http://prdownloads.sourceforge.net/phpnggpl/phpauction.zip?use_mirror=mesh

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1