[Flash] Blokowanie ściągnięcia

0

Czy jest możliwość, aby zablokować ściąganie animacji Flash umieszczonej na stronce, tak by nie można było jej zapisać na dysku w pliku swf (aby uniemożliwić dekompilację)?

0

teoretycznie: nie, przeciez przegladarka musi zapisac animacje na dysku w jakims katalogu tymczasowym aby ja odtworzyc

0

Tak, ale widziałem stronki, z których jak ściągnąłem animację, to na komputerze lokalnym nie dało się odtworzyć, a z przeglądarki tak.

0

Moze zrob w AS odwolanie do jakiegos pustego pliku txt ktory bedzie mial sciezke wzgledna i od jego istnienia bedzie zalezalo czy w animacji sie cos pojawi, czy tez nie.

0

moze w tej animacji byl np jakis np avik i byla sciezka wzgledna do tego aviku ktory byl na serwerze. Nie wiem czy cos takiego mozliwe jest we flashu ale wtedy po sciagnieciu tego cuda we flashu na dysk nie powinno wyswietlac animacji

0

jest taka możliwość: roisz dwie animacje - jedną to "główną" a drugą tzn: "kontener", który będzie ładował z jakieś tam ścieżki animacje "główną", a na stronie umieszczasz tylko ten "kontener" i jak coś to tylko ściągną ten "kontener" :]

0

Nie da się zabepieczyć tak dokumentu Flash aby nie można było go ściągnąć, ale można zaszyfrować plik swf za pomocą programu Flashincrypt. Jak to już zrobisz to nie będzie łatwo zdekompilowaćplik :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1