[css] jak wyśrodkować tabelkę

0

Postanowiłem być twardy i pisać strony zgodne z xhtml1.1 :) W związku z tym nie mogę używać parametru align dla

0
margin-left: auto;
margin-right: auto;

Ale to znowu nie działa na IE - trzeba połączyć z text-align.

(tzn. w ie działa poprawnie a w operze nie)

Odwrotnie: w IE źle działa, a w Operze/Gecko dobrze.

0

tzn. w ie działa poprawnie a

IE nie obsługuje XHTML 1.1 wiec lepiej nie sprawdzaj w nim poprawności swojej strony, bo źle na tym wyjdziesz :)
To że Ci się coś w ogóle w nim pokazuje to tylko twój błąd bo zapewne nie używasz rozszerzenia *.xhtml albo nie wysyłasz poprawnego nagłówka Content-Type...

0

margin-left: auto;
margin-right: auto;

dałeś rady Liorithiel [soczek]

IE nie obsługuje XHTML 1.1 wiec lepiej nie sprawdzaj w nim poprawności swojej strony, bo źle na tym wyjdziesz :)
To że Ci się coś w ogóle w nim pokazuje to tylko twój błąd bo zapewne nie używasz rozszerzenia *.xhtml albo nie wysyłasz poprawnego nagłówka...

No to mnie zaskoczyłeś, nie wiedziałem, że Ie jest aż tak ułomne :)
A rzeczywiście nie mam rozszerzenia *.xhtml, nagłówek mam poprawny i cały kod również (na bieżąco go parsuje) a na Ie stronę oglądam bo jednak mimo wszystko nie wolno zapominać o tych 80% użytkowników Internetu :)

0

No to mnie zaskoczyłeś, nie wiedziałem, że Ie jest aż tak ułomne :)

Fomcl. Moznaby eseje na ten temat pisac ;)

a na Ie stronę oglądam bo jednak mimo wszystko nie wolno zapominać o tych 80% użytkowników Internetu :)

Dla dobra tych uzytkownikow proponuje pozostac jeszcze przy xhtml 1.0 przez jakis czas.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1