Kreator stron

0

Hej,
muszę zrobić stronkę, na której będą zamieszczone wszelkie informacje o pewnej firmie. Strona ma mieć stronę startową/główną, gdzie będą szczątkowe informacje o firmie, u góry belka z kilkoma odnosnikami do danej oferty i po wejściu na dany odnośnik informacja o danej ofercie. I mała galeryjka, gdzie będą zamiesczane zdjęcia wykonanych już prac.
Stronkę mam zarejestrowaną w cba.pl próbowałem coś wymodzić z wordpressa, ale szablony są dość ubogie i nie bardzo mogę się w nich odnaleźć, tzn. najabrdziej mi zależy na zmianie tła, którego nie bardzo wiem jak zmienić.
Chciałbym to zrobić szybko i sprawnie.
No chyba, że napisanie tego z palca nie wyjdzie wcale tak trudno i dam rade ogarnąć to jako laik.
Próbowałem kreatora wix, który jest świetny i stworzyłem stronkę idealną dla mnie, no ale tego nie da się chyba przenieść na cba.p , więc lipa. No chyba, że da się to zrobić jakoś, albo chociaż kod wyciągnąć.

Z góry dziękuje za pomoc!

0

Jak strona na vix jest statyczna to może Ctrl+S?

Ładnej strony od zera szybko nie zrobisz, nawet o statycznym html trzeba mieć jakieś pojęcie.

0

Lepiej to komuś zleć, bo znając życie zaraz pojawi się pierdyliard tematów na formum jak to jak tamto jak sramto, a nikt Ci strony za darmo nie zrobi tutaj.

0

Nie polecam robienie stronek przez jakieś kreatory albo na platformach typu cba tak jak jest zrobionaktóra później firma zleciła do wykonywania edycji na stronie. Większość rzeczy nie mogłem zrobić... Zrobisz stronkę a za rok okaże się że chcesz zrobić jakieś modyfikacje a bez dostępu do FTP tego nie zrobisz i co wtedy? Tak samo nie wyobrażam sobie stawiania stronki bez dostępu do pliku .htaccess . Jak chcesz stronkę to plać a jak chcesz stronę http://kontener.pl/fracht-morski za pół darmo to lepiej wcale jej nie rób.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1