podkreślenie tekstu

0

Witam,
próbuję podkreślić text, który jest w nawiasach { } służących do tłumaczeń na stronie. Problem polega na tym, że podkreślenie wystaje o 1 znak tzn. nie kończy się na ostatniej literze tylko jeszcze dalej jakby była tam niewidoczna litera. Problem znika gdy usunę nawias { }, jednak nie mogę tego zrobić gdyż jest on potrzebny do tłumaczenia. Czy istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu?
<a href="info,regulamin.html" style="font-weight:700; text-decoration:underline">{Regulamin}</a>
Próbowałem znacznika u, lipa.
Pozdrawiam Nieznasz

0

Pytanie czy te znaki "{ }" też chcesz podkreślone. Jeśli nie to zawsze możesz zrobić tak:

<p>{<a href="info,regulamin.html" style="font-weight:700; text-decoration:underline">Regulamin</a>}</p>

Lecz mogę się mylić. :P

0

Tłumacz nie przetłumaczy tak napisanego tekstu ;p Próbowałem z {<u>Regulamin</u>} i lipa :/

0

Nie wiem na jakiej zasadzie tłumacz działa, a coś takiego by poszło?

<a href="#">{<span>Regulamin</span>}</a>

CSS

a{text-decoration:none;}
a span{text-decoration:underline;}
0

Wrzuć przykład obrazujący problem na jsbin.com czy coś, bo w samym tym kodzie problemu nie ma: http://jsbin.com/oXitaPE/1/edit problem rodzi coś innego, ale z takim kawałkiem nic Ci nie da się powiedzieć

0

A w jaki sposób wrzucać na taką stronę kod jeśli piszę w MVC i kilka plików z kodem jest ze sobą powiązanych?

0

wrzuć tylko to co Ci wypluje do przeglądarki (html i skrypty/style), wytnij też elementy niezwiązane z tematem (czyli nie potrzebujemy kilometrowego listingu np. formularza kontaktowego)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1