akcja po kliknięciu lubię to facebook

1

Witam. Chodzi o to że posiadam stronkę gdzie za kliknięcia dostajemy punkty.
Mam lubię to przyciski i pod nimi potwierdź.

Każdy może potwierdzać i zgarniać punkty nawet nie mając konta facebook.

Może ktoś mi przedstawić skrypt który będzie robił takie coś: klikamy w facebook lubię to, gdy jesteśmy zalogowani i zrobi lubię to wtedy robi się akcja czyli np updatuje baze danych i dodaje punkty użytkownikowi.

Php znam i umiem zrobić update bazy danych umiem wstawić przyciski lubie to na stronkę ale kompletnie nie znam się na java i nie umiem zrobić tej autoryzacji (zabezpieczenia)

Próbowałem dodać do skryptu facebooka onclick="sprawdz()" i w fukncji

<script type="text/javascript">
function sprawdz() {
document.getElementById('submit').removeAttribute('disabled');
}
</script> 

A submit był disabled i potem dodawał punkty lecz to nie działało

Może ktoś mi pomóc?

0

Pokaż jeszcze jak wstawiasz przycisk Lubię to!, bo można go wstawić aż na 4 sposoby z tego, co kojarzę.

0
<fb:like href="<?=$site['facebook']?>" font="verdana" show_faces="false" send="false" layout="button_count"></fb:like> 

chce po prostu żeby było tak, ktoś klika w lubię to i otrzymuje punkty za to

0

refresh
pomoże ktoś?
najlepiej na gg: [CIACH!]

0

Chyba kluczowe jest sprawdzenie co zawiera zmienna:

$site['facebook']

A potem jeszcze sprawdzenie czy masz włączoną bibliotekę: all.js

Szczegóły:
http://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/like/

0

ta zmienna to są linki które ludzie mają polubić za punkty, a ja potrzebuje skrypt java klikniecie w button i polubienie daje punkty do bazdy danych (updatuje tabele users)

0
adix1310 napisał(a):

ta zmienna to są linki które ludzie mają polubić za punkty, a ja potrzebuje skrypt java klikniecie w button i polubienie daje punkty do bazdy danych (updatuje tabele users)

Opisz co dokładnie chcesz zrobić - krok po kroku. I potrzebujesz skryptu JavaScript.
Potrzebujesz w ogóle do tego FB? Po co?

0

Mam stronkę typu autosurf fanpage.
Ludzie tam reklamują swoje stronki dzięki temu zdobywają lubię to kliknięcia, i inne duperele.
Ty możesz zrobić konto i klikać lubię to różnych stronek i zbierać punkty. A później ja te punkty wypłacę ci.
Potrzebuję skrypt który będzie sprawdzał czy ktoś kliknął lubię to i wtedy doda punkty do konta.
Nie wiem jak inaczej ci to wytłumaczyć.

0
adix1310 napisał(a):

Mam stronkę typu autosurf fanpage.
Ludzie tam reklamują swoje stronki dzięki temu zdobywają lubię to kliknięcia, i inne duperele.
Ty możesz zrobić konto i klikać lubię to różnych stronek i zbierać punkty. A później ja te punkty wypłacę ci.
Potrzebuję skrypt który będzie sprawdzał czy ktoś kliknął lubię to i wtedy doda punkty do konta.
Nie wiem jak inaczej ci to wytłumaczyć.

Czyli użytkownicy dostają jakieś profity za kliknięcie "Lubię to" na FB.

Do tego jest nawet specjalna strona to opisująca:
http://developers.facebook.com/docs/reference/javascript/FB.Event.subscribe/

Powinieneś obsłużyć zdarzenia:

  • edge.create
  • edge.remove
0

a wie ktoś jak zrobić że po kliknięciu lubię to od razu dodaje punkty do bazy danych?
Chodzi o wykonywanie akcji po kliknięciu w buttony np: google +1, facebook lubię to i inne tego typu.

Próbowałem z onclick ale nie działa coś , może ma ktoś inne pomysły?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1