Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce google. A czas pojawienie sie strony w wynikach google?

0

Witam! Równo miesiąc temu zarejestrowałem stronę w google.pl adder :) Dodałem key wordsy, desciption etc. Strona została zidentifikowana przez google (albo tak mi się wydaje), a jak wpisuję w google słowa kluczowe strony, nawet z 5 słów to w ogóle nie ma tej strony w wynikasz google :O Jak to możliwe ?? To jest ta strona: http://kgarchitecture.com/ Może gdzieś w kodzie HTML zrobiłem błąd ?

1

klik.

Strona jest w google.

Obawiam się natomiast, że jest nisko, ponieważ jej content to jedna postrona i to cholernie nieoryginalna, po wpisaniu fragmentu treści (klik) strony nie ma - bo 4 strony zawierają praktycznie tą samą treść i zapewne pojawiły się w google wcześniej niż Twoja.

Google ignoruje keywords z meta tagów.

I wyszukiwanie odbywa się inaczej niż poprzez dopasowanie meta-keywordsów.

0

A wie, ktoś może czy istnieją jakieś strony www (metody), by podbić przez nie pozycjonowanie? Kiedyś czytałem na takiej stronie, że można się na niej zarejestrować i niby za darmo pomagają :/ Ale dla mnie to jakaś bujda ?

1

Chodzi Ci o katalogi stron? Zawsze to więcej linków do Twojej strony, ale jeżeli Twoja strona "wyleciała" z powodu kiepskiego i powtarzającego się contentu - to bez jej zmiany raczej nie wróci.

0

Właśnie o to mi chodziło :) Dzięki, myślicie, że takie katalogi dużo dają do wyników wyszukiwania ? Znacie może jeszcze jakieś darmowe metody pozycjonowania? Najlepiej skuteczne :D pozdrawiam ;)

0

Pozwól, że wyjaśnię Ci to inaczej - i z milionem wydanym na profesjonalne pozycjonowanie ta strona nigdy nie będzie wysoko. Może i nie mam racji, ale chcę, żeby to do Ciebie dotarło. Katalogi niewiele pomogą - bo te inne strony były wcześniej. Na Twojej nie ma nic unikatowego, więc w zasadzie jakby nie miała treści.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1