Prosta witryna z galerią obrazów

0

Witam.
Planuję stworzyć prostą witrynę z galerią obrazów(strona główna, kontakt i galeria obrazów) i zastanawiam się czy lepiej jest skorzystać z gotowych szablonów dostępnych w sieci, czy jednak zlecić to osobie obeznanej w temacie. Sam znam tylko podstawy html i na pewno od podstaw nie zrobię nic takiego, pozostaje jedynie grzebanie w szablonach/gotowych stronach. Jeśli lepiej jest to zlecić komuś to z jakim kosztem powinienem się liczyć(technologia dowolna, zależy mi po prostu na zwykłej stronie bez fajerwerków) ?

0

Jeśli tylko to co napisałeś bez problemu dasz radę użyć gotowca. Jeśli jednak będziesz chciał to komuś zlecić, to po pierwsze nie trzeba angażować do tego strony serwerowej, czyli wystarczy javascript, ale od biedy można posiłkować się generowaniem listy obrazków do galerii. Pytanie czy lista obrazów ma się często zmieniać czy nie. Generalnie spokojnie do 1000zł powinieneś kogoś znaleźć.

0

Galeria będzie zmieniana bardzo rzadko, średnio raz na miesiąc - liczyłem tylko, żeby w miarę ciekawie była wyświetlana(widziałem możliwości kilku funkcji jQuery stąd chciałbym ich użyć). Koszt 1000zł trochę mnie zaskoczył, stąd pewnie będę korzystał z szablonów. Czy do nich(szablony lub gotowce) ciężko jest dorzucić poszczególne funkcje jQuery - nie wiem czy jest sens bawić się z jQuery czy po prostu pozostać przy galeriach standardowych?

0

1000 za strone + galeria + cms to Twoim zdaniem dużo ?! Oj uważaj jak będziesz samochód kupował, dobre autko kosztuje, ale byle co kupisz już za 'pre' złotych ......

0

Są gotowe galerie/skrypty oparte na jQuery czy innych frameworkach/bibliotekach js, których używasz jak gotowce. Pogoogluj trochę, swego czasu kilka fajnych znalazłem. A jeśli chodzi o zlecenie komuś, to pewnie za 300-500zl jakiegoś studenta dasz rade znaleźć, tylko później nie przybiegaj z płączem jak coś spartoli :) A ludzie ogarniający temat po porstu się cenią i za miskę ryżu robić nie będą. A do 1000 to i tak przy założeniu że nie pójdziesz do jakiejś firmy, bo tam to skasują 1200-1500 minimum :)
To tak samo jak z knajpą gdzie obiad kosztuje 40zl, a sam ugotujesz to za 15, więc czemu idziesz do knajpy?

0

Dzięki za pomoc. Jak napisałem cena 1000zł. mnie zaskoczyła, jest to nie tak mała suma ale rozumiem, że wszystko kosztuje, stąd sam spróbuję coś napisać(przy okazji czegoś się nauczę).

0

Wpisz sobie w google jquery gallery wyświetli sporo wyników - każdy można względnie małym kosztem pracy dostosować do swoich potrzeb czy też połączyć z już gotową stronką.

0

jquery gallery jest płatne ??

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1