optymalizacja javascript darmowy program

0

Witam,
polecam nowy, darmowy program do optymalizacji javascript.
Dostepny pod adresem http://improver.pl/ImproverCOptimize,14,0.html
Pozdrawiam

1

Improver©Optimize

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed, vestibulum id, eleifend justo vel bibendum sapien massa ac turpis faucibus orci luctus non, consectetuer lobortis quis, varius in, purus. Integer ultrices posuere cubilia Curae, Nulla ipsum dolor lacus, suscipit adipiscing. Cum sociis natoque penatibus et ultrices volutpat.

tak, bardzo szczegółowy opis programu.

Tak właściwie to usuwa tylko spacje i nowe linie, nawet bezsensownej pętli while(true){} nie wywalił. A zajmuje 240kiB

0

Nie podałeś nawet nazwy programu, nie wspominając o jakichkolwiek jego zaletach. Opis programu na stronie to zwykłe "Lorem ipsum". Poza tym "optymalizacja" to niekoniecznie dobre słowo. Jak rozumiem, program tylko usuwa z kodu niepotrzebne, białe znaki (wątpię by robił coś innego, chyba że opiera się na bardziej zaawansowanym rozwiązaniu), tj. zmniejsza rozmiar kodu. Nie optymalizuje go pod względem prędkości. Raczej go kompresuje.

Biorąc to wszystko pod uwagę, jak dla mnie to na pierwszy rzut oka wygląda to na bubel. Nie widzę powodu, dla którego miałbym rzucić mój obecny kompresor -- znany i szanowany YUI Compressor -- i wypróbować to coś. Niezbyt dobra to reklama.

edit: [po zobaczeniu posta @Razi91]
Czyli nie ma sensu zmieniać mojego starego kompresora, który jest o wiele bardziej zaawansowany i skuteczniejszy. Korzystając z reklamowego topicu, polecam wszystkim YUI Compressor (google it!). Dostępny również w wersji online, ale prawdziwi pro podpinają sobie wersję offline pod edytor i automatycznie kompresują w locie swoje skrypty i arkusze stylów :).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1