Szkolenie Zarządzanie Działem Testów

Data: 21 - 22 lipca 2011r.
Miejsce: Warszawa

Od kierownika zespołu wymaga się kompetencji merytorycznych, związanych z zadaniami, do których zespół jest dedykowany, ale również umiejętności zarządzania ryzykiem, rozstrzygania konfliktów, wyznaczania celów, kierunków rozwoju, definiowania zadań oraz wielu innych.
Praca testera jest trudna, a zarządzanie działem testów jest wyzwaniem.

Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu zapraszam na dwudniowe szkolenie, podczas którego przekazywana wiedza teoretyczna jest wzbogacana wieloma ćwiczeniami i eksperymentami z zakresu zarządzania działem testów.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób:

  • rozpoczynających pracę w charakterze kierownika działu testów ( bez względu na jego umiejscowienie w strukturze organizacyjnej przedsiębiorstwa),
  • kierowników działów testów,
  • doświadczonych menadżerów, którzy debiutują w charakterze kierowników działów testów,
  • testerów i innych osób planujących rozwój kariery zawodowej w kierunku zarządzania działem testów

Po zakończeniu tego szkolenia będą Państwo umieli:

  • Zbudować zespół testerów od podstaw – zatrudnić właściwe osoby, zdefiniować cele i zakres działań zespołu, rozpoznać styl pracy swoich pracowników, aby odpowiednio rozdysponować pomiędzy nich zadania
  • Zaplanować prace zespołu – zdefiniować zadania, określić priorytety, wesprzeć pracę swojego zespołu narzędziami
  • Wybrać i uzasadnić wybór dokumentów, które muszą powstać w konkretnej realizacji procesu testowego
  • Zweryfikować jakość produktów wytwarzanych w procesie testowania przez podległych pracowników (plany, raporty, przypadki testowe, itp.)
  • Zorganizować pracę zespołu w sposób, który sprzyja jego wydajnemu i efektywnemu działaniu
  • Opracować i wdrożyć podstawowe pomiary w procesie testowania oprogramowania
  • Zmotywować testerów do efektywnego działania
  • Opracować ścieżkę kariery testerów w swoim zespole

**Szkolenie prowadzone jest metodami aktywizującymi **– przez dwa dni uczestnicy realizują różnorodne ćwiczenia, których celem jest poznanie i zrozumienie najważniejszych zagadnień zarządzania działem testów.

CENNIK
Cena bez promocji: 1800 PLN/os. + 23% VAT
**First minute: 1500 PLN/os. + 23% VAT **(do 10.07.2011r.)

Rabaty:
rabat 5% - uczestnik wcześniejszych szkoleń SQAM
rabat 5% - zgłoszenie 2 uczestników na szkolenie
rabat 10% - zgłoszenie 3 uczestników na szkolenie
Przy zgłoszeniu większej liczby osób prosimy o kontakt z organizatorem.

Więcej informacji i REJESTRACJA: http://sqam.org/zarzadzanietestami

Kontakt:
[email protected]