Projekt grupowy - wspólna nauka Springa

2

Cześć! Razem z grupą znajomych realizujemy dwa projekty w celach czysto edukacyjnych, weekendowo, bez stresu, każdy tyle ile może. Jeżeli znasz podstawy Javy i chcesz nauczyć się Springa lub Androida to serdecznie zapraszamy.

Jedyne czego wymagamy to Hello Worlda z wykorzystaniem Spring Boot.
http://projects.spring.io/spring-boot/

Po więcej informacji zapraszam na priv.

0

Cześć, jako że kolega w poście powyżej nie odpisuje więc pewnie stracił zainteresowanie tematem to ja chciałbym to jakoś pociągnąć dalej.
W zeszłym roku też zebraliśmy ekipę kilku osób, ale skończyło się na tym że z 5 osób tylko 2 w ogóle napisały chociaż linijkę (przez parę tygodni, potem zrezygnowaliśmy). Ja nie szukam osób, które są wymiataczami ale chciałbym żeby miały chęć do pisania chociaż raz w tygodniu.

O mnie: Java dev komercyjnie od ponad 1,5 roku - technologie głównie: spring boot (rest), hibernate, postgresql (coś tam było z mongo i elasticsearchem przez jakiś czas. Był też android ale mnie nie jara :D).
Od dłuższego czasu mamy projekt w którym nie bardzo rozwijam się w w/w technologiach i chciałbym ponadrabiać, przypomnieć sobie pewne rzeczy.

Jeśli ktoś też chciałby coś popisać to kontakt ze mną na pw, zgadamy się potem wszyscy na slacku co chcemy pisać :)

0

kodzenie aktualne ?

0

Również byłbym zainteresowany.

0

Zainteresowanych zapraszam na kontakt mailowy [email protected]

0

Ja tez jestem zainteresowany.Priv jak cos.

0

Priv

0

Aktualne?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1