Troche inny zjazd - IV Zjazd OC & Modders

0

Witam!
Zaczne moze od przedstawienia sie - jestem LegwanOPOLE i raczej sie nie znamy poniewaz interesuje mnie inny dzial informatyki niz programowanie (a dokladniej hardware). Pomimo to, chcialbym zabrac chwilke.
Czytalem troche na temat Waszych zlotow (wielkie wyprawy) i mam zamiar zaprosic Was na troche inna forme rozrywki ogolnie pojetych "komputerowcow". Otoz co roku w Gdansku odbywa sie "Ogolnopolski zjazd OC & Modders". Tym razem w dniach 29-31.07.2005 odbedzie sie juz IV takowy zlot. Oczywiscie pierwsze o czym zapytacie to "a co sie tam robi". Chyba najlepsza odpowiedzia bedzie ten link - relacja z poprzedniego takowego zlotu. Zabawa jest swietna - wiem, bo bylem i nie zamierzam tegorocznego opuscic. Jak dotad na takim zlocie krolowaly tematy "hardware i modding", moze jednak uda sie go poszerzyc rowniez o taki dzial jak programowanie (mysle, ze byloby naprawde warto). Moze ktos sie skusi aby uczestniczyc w takowym zlocie. Mam nadzieje, ze programisci nie zawioda, a moj post przyniesie pozytywne konsekwencje. W niedlugim czasie wystartuje strona zjazdu - jak tylko sie pojawi dodam do niej odnosnik. Jesliby ktos bardziej sie zainteresowal podaje dodatkowe linki:
http://www.dzikie.net http://www.realitynet.pl http://www.mod-works.com http://www.pccom.pl

0

Tylko ze my na zloty jezdzimy odpoczywac a nie gadac o kompach ;) Czasami kogos poniesie ale zaraz sie delikwenta doprowadza do porzadku :> O kompach slysze codziennie w domu w szkole wiec jade pod drzewo spac w jeziorze sie myc i nie robic nic ;) Ale jak kto woli :)

0

No ja zdecydowanie nie.

Tak jak Pedros napisał. Nasze zloty mają kompletnie inny charakter. Komputery mamy na co dzień, a raz do roku trzeba się zaszyć w jakieś mało cywilizowane miejsce, odpocząć od techniki i nabrać energii na kolejny ciężki rok, a przy tym spotkać się z ludźmi, których w ciągu roku zna się jedynie po ksywkach internetowych.

Ale to oczywiście moje zdanie i jestem pewien, że znajdzie się u nas w serwisie paru takich, co żyją tylko komputerami.

0
Pedros napisał(a)

Tylko ze my na zloty jezdzimy odpoczywac a nie gadac o kompach ;)
Nie powiem kto szukał pstryczka na drzewach i marudził, że notebooka nie wziął :D

Dryobates napisał(a)

raz do roku trzeba się zaszyć w jakieś mało cywilizowane miejsce, odpocząć od techniki
Raz do roku?!?! Skoczyłbym z wieżowca gdybym tylko raz do roku uciekał od kompa [green]

0

Co prawda na foto widzialem piwo..ale to nie bylo "foflikowe" multum

0

No coz ... nie bede naciskal ... zgodnie z obietnica podale linka do strony zjazdu http://www.zjazd.pl/

0

Mowicie, jak byscie mieli pozegnac sie ze zlotem 4p a przeciez to tylko zaproszenie na ciekawa wg mnie impreze, bardzo chetnie bym sie tam znalazl ale troche do Gdanska mam daleko.

0

Mam pytanie dotyczące zlotów 4p wieć czy w tych zlotach moga tylko uczestniczyc moderatorzy i admini czy moze przyjechac taki zwykły user jak ja??

0
batas2 napisał(a)

Mam pytanie dotyczące zlotów 4p wieć czy w tych zlotach moga tylko uczestniczyc moderatorzy i admini czy moze przyjechac taki zwykły user jak ja??

Jasne, że może. Przejrzyj poprzednie wątki.

0
batas2 napisał(a)

Mam pytanie dotyczące zlotów 4p wieć czy w tych zlotach moga tylko uczestniczyc moderatorzy i admini czy moze przyjechac taki zwykły user jak ja??

POMYŚL!!! admini i moderzy to jest garstka osob, co to za zlot?

0
nav napisał(a)

POMYŚL!!! admini i moderzy to jest garstka osob, co to za zlot?
pierwszy zlot: 100% moders & admins (plus twister, ale on spoza 4p)
drugi zlot: hmm.. no tak z 60%?
[green]

Ale oczywiście zapraszamy wszystkich :)

0
Marooned napisał(a)

pierwszy zlot: 100% moders & admins (plus twister, ale on spoza 4p)

Eeee, ja nie byłem ani moder ani admin :P Chyba, że się nie liczę obecnością :P

//piszę o stałych zlotowiczach a nie gościach P - M

0
Sheitar w pracy napisał(a)
Marooned napisał(a)

pierwszy zlot: 100% moders & admins (plus twister, ale on spoza 4p)

Eeee, ja nie byłem ani moder ani admin :P Chyba, że się nie liczę obecnością :P

//piszę o stałych zlotowiczach a nie gościach P - M

No teraz to są modki i admini, ale wtedy chyba jeszcze nie wszyscy byli :P

Tak więc ludki. Uwaga. Najłatwiejszy sposób aby zostać modkiem: jechać na zlot ;)

0
Dryobates napisał(a)

Uwaga. Najłatwiejszy sposób aby zostać modkiem: jechać na zlot ;)

i pic :D

0
lofix napisał(a)
Dryobates napisał(a)

Uwaga. Najłatwiejszy sposób aby zostać modkiem: jechać na zlot ;)

i pic :D

To ile trzeba wypić zeby zostać moderatoerem :> :) ??

0
DJ ORanGE napisał(a)
lofix napisał(a)
Dryobates napisał(a)

Uwaga. Najłatwiejszy sposób aby zostać modkiem: jechać na zlot ;)

i pic :D

To ile trzeba wypić zeby zostać moderatoerem :> :) ??

w otoczeniu reszty modów mało - dla nich musi być więcej ;) i jestem ciekawy po co odświeżasz ten topik :)

0
DJ ORanGE napisał(a)
lofix napisał(a)
Dryobates napisał(a)

Uwaga. Najłatwiejszy sposób aby zostać modkiem: jechać na zlot ;)

i pic :D

To ile trzeba wypić zeby zostać moderatoerem :> :) ??

Przepić wszystkich i jeszcze być w stanie kasować posty :P

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1