Kolejny zlot? :))

0

Pamiętając ogromne tempo, w jakim organizowany był ostatni zlot (Stańczyki) może na następne wakacje należałoby już od dziś dawać propozycje? Tak też z resztą wynikało z naszych rozmów.

I nie chodzi mi tutaj o nic nie wnoszącą dysputę o tym, kto jedzie, a kto nie. I tak w ciągu tych 8 miesięcy wszystko się zmieni.

Chodzi mi tylko o jakieś ciekawe miejsce. Stańczyki były rewelacyjne, ale troszku daleko (ja jechałem ok. 13h - Pedros 15h). No i krążą pogłoski, że sam id=1 ma się pojawić :>.

Proszę o składanie jakiś w miarę treściwych opisów ciekawych miejsc, gdzie można by coś zorganizować. Najlepiej, aby na zlocie były osoby znające to miejsce.

Wszelkie posty w stylu: "Ja, ja!! Ja na pewno będę" będą asymilowane.

To do dzieła ludki :-).

0

Ja bym proponował Góry Świętokrzyskie... Czyste powietrze, trochę wody do pływania, trochę gór do zwiedzania (mount everest to nie jest, ale pobiegać sobie na gołoborzu też nudno nie jest), masa lasu no i oczywiście atrakcje jakie sobie życzycie...

Szczególnie polecam Świety Krzyż, gdyż w pobliżu tej góry jest bardzo rozbudowana agroturystyka, tanie noclegi itp... Jakby ktoś nie miał kasy na drogi nocleg to tani też się da załatwić, a w ostateczności powietrze jest tak czyste że spanie pod chmurką nikomu niezaszkodzi

0

MRU - [diabel] Miedzyrzecki Rejon Umocnien
Labirynt bunkrow..mozna nie wylazic z nich przez tydzien hlehle [diabel]
a na powaznie...nastepny zlot robcie wy :P
mi to wsioryba gdzie ;]
moze rzeczywiscie okolice pagórkowate? :) tez mozna bawic sie lina :> :d

0

Moge na wakacje "urzyczyc" dzialki mojej babki. 30km N-E od Warszawy, spora przestrzen, caly domek do dyspozycji, kawalek lasku, nie daleko sklepik i rzeczka w ktorej mozna ewentualnie poplywac.

Vote 4 Me ;p

//"a mnie sie to podoba" ..w sumie do wawy kazdy ma blisko (biorac pod uwage polaczenia) - lofix

0

Moim zdaniem jest mimo wszystko za wczesnie aby cokolwiek ustalac... Ale ja bym chcial zeby bylo cieplo, zeby sie wylegiwac calymi dniami popijajac piwo... zeby nie byla to za duza dziura, zeby blisko do sklepu bylo no i zeby bylo co robic wieczorami (np. isc do pubu, pograc w pilkarzyki etc.).

//No dlatego na razie nic nie ustalamy - dajemy tylko propozycje do późniejszego przemyślenia - Marooned

0

Dodam swoje dwa słowa: jestem również za tą działką, przynajmniej nikt nie będzie pokrzywdzony o dojazd, bo mniej więcej srodek Polski :) Do Warszawy to chyba każdy może dojechać (a nawet przylecieć :) ) - wedle woli.

I zgadzam się z Adamem... nie chcę jechać aby cały dzień chlać piwo na fotelu (leżaku), co dla niektórych może być świetną rozrywką. Wyjścia to dobry pomysł... pałac kultury.. metro ? :-D Wieczorkiem jakaś dyskoteka ?...

Zobaczymy jak to się wszystko ułoży...

PS: cała grupka Elite na miasto.. autografy ? ;-)

Dopisane: Adam, takie nie robienie nic cały dzień jest do kitu :-P

0

I zgadzam się z Adamem... nie chcę jechać aby cały dzień chlać piwo na fotelu (leżaku), co dla niektórych może być świetną rozrywką. Wyjścia to dobry pomysł... pałac kultury.. metro ? :-D Wieczorkiem jakaś dyskoteka ?...

Detox, ale ja napisalem, ze bym chcial :-D Co do tego pomyslu wieczorem to jestem jak najbardziej ZA, ale zwiedzanie mnie nie bawi, wiec pozostane przy lezaku i okularkach przeciw slonecznych [diabel] [browar]

0

Ja tam do wawy mam 50km wiec coz dla mnie to bylo (05,h jazdy) tez jestem za
//dopisane
Faszczu mozesz powiedziec dokladna nazwe tej miejscowosci

0

Faszczu mozesz powiedziec dokladna nazwe tej miejscowosci

To nie jest miejscowosc tylko wies o nazwie "Łosie" (<- kto to wymyslal), znajduje sie ona 3km od baaardzo malego miasta Radzymina do ktorego mozna sie dostac pociagiem.

0

Może gdzieś koło Wrocławia? :P ja tam będę prawdopodobnie w wakacje na biwaczku więc miałbym po drodze :P

//To trzeba by zagadać z Adamem lub my_nick (jeśli chętny) o organizację :) - m.M

0

Ja się na pewno organizacją nie zajmę, ale jeśli się to spotkanie we Wrocławiu odbędzie, to się zjawię na 100% - gdzieś dalej po prostu mi się nie chce jechać (i często nie mogę)....

0

gdzieś dalej po prostu mi się nie chce jechać (i często nie mogę)....

oooo! ! ! ty PoloKoktowcu ! ! ! To pedros i Maciek jechali Przez cala Polske do tej dziury Stanczyk...a ty....uuuu kęsim jak nic Cie czeka

//e tam zaraz całą Polskę - tylko 13h (Pedros 15h) [green] - Marooned

0

MRU - [diabel] Miedzyrzecki Rejon Umocnien
Labirynt bunkrow..mozna nie wylazic z nich przez tydzien hlehle [diabel]

Juz kiedys poparłem tą opcję, ale za słabo sie czułem jeszcze na tym forum, więc usunąłem.

Więc jeszcze raz. Są tam jeziorka (w końcu Pojezierze Lubuskie) i chyba ze trzy kempingi. Najblizej- Głębokie- 9 km od Miedzyrzecza w kierunku Skwierzyny (Gorzów/Szczecin)- super jeziorko- morena czołowa. Dalsze: Lubrza- dawno tam nie byłem, wiec nie znam stanu kempingu (był mniejszy i gorzej zorganizowany). Łagów (morena denna), Świebodzin, Wilkowo - jakieś 30 km każde. Lasy (tereny wojskowe). Na kempingu (Głębokie) jest wszystko, czego do zycia na kempingu potrzeba: bary, sklep, dicho- łącznie z miejscowymi i przyjezdnymi drechami, plaża, molo, wyporzyczalnie sprzętu wodnego, bilard, boisko, las (powtórze się), pole namiotowe, domki, las, miasto w odległości spacerowej (Międzyrzecz 9 km), no i bunkry (15 km), las (grzybny), jezioro... Rezerwat nietoperzy (w Nietoperku - zbieg okoliczności?? )

Dojazd... Międzyrzecz ma PKP, a dalej pks/spacerek - przeszedłem, więc da się przejść.

// Nawet wiem, którego przewodnika wziąc, żeby sie zaszyc na cały dzień w głębinach i przy okazji skręcic jakąs imprezke w jakims bunkrze.

[dopisane]
Jakby ktos czuł potrzebe moralnej odnowy, po 'obozowych' przezyciach, to moze zaliczyc jeszcze Rokitno (sanktuarium). Ale to dla na prawde potrzebujących i nie jest ono zbyt blisko (20 km).

[once again]
Tu są mapki, jakby ktos nie miał własnych:
http://colocasium22.webpark.pl/mru1.jpg
http://colocasium22.webpark.pl/mru2.jpg
//bardziej interaktywna mapa - m.M
//http://www.mru.pl/dojazd.html - m.M

0

a co powiecie Panowie na Żywiec :-)

można by se zrobić zlot np. w Żywieckiej(DAJĄ TAM KONCERTY!!)i jest to na łonie natury myślę że powinniście o tym pomyśleć;-)

Jest to blisko browaru Pifa Żywiec :-) a więc można sobie poogladać jak powtaje Pifo Żywiec;-)

Jest rówież boisko :> moglibyśmy se ciupnąć składy mieszane no nie??:> pokazał bym wam rynek Żywca. A tak pod wieczorek każdemu stawiłbym pifo (za moją forse!! mówie serio:-)) także było by naprawde suuper!!

//chlopcze z tym stawianiem piwa to sie opanuj..nie znasz naszych spustow - lofix
// bankructwo totalne, i to nie raz, a razy dziesięć [soczek] - ŁF
// Jasne zlot pod twoim balkonem, zebys mial bliżej [mf]
//

DAJĄ TAM KONCERTY
koncerty to my sami sobie bedziemy dawac :D - lofix

0

Ja bym sugerował Międzygórze. Piękne widoki, jest całkiem ekstra miejsce (pensjonat "Słowik" - chociaż podejżewam że zaraz posypią się uwagi typu "nie mam pieniędzy"). A do tego bombowe ruiny budynku zdemolowanego przez powódź - raj dla fanów cs - mieliby co pooglądać. A jakby sie znalazl ktoś z karabinkiem paintballowym to by se postrzelac można. Lofix pewnie chciałby zjechać na linie z 30 metrowej (chyba coś koło tego) zapory wodnej. No i w ogólw można sie poganiać po górach. Do Śnieżnika jest zdaje się jakieś 3 godziny dobrego marszu.

0

A byliscie Panowie juz na plaży? :) Moglibysmy do Sopotu pojechac, tam fajny bar jest, tuż obok las a po drugiej stronie plaża z rozległym Bałtykiem :D Jeżeli odpada, to proponuję Mazury ;] Tam tez jest ładnie ;P I żubry od czasu do czasu występują [w puszczy ofcoz] ;P

0

A byliscie Panowie juz na plaży?

Z kapcia tam chodzę jak mi się nudzi więc podziękuję.

Moglibysmy do Sopotu pojechac

Tyaa - i płacić jak za pobyt w Miami

Ogólnie już decyzja została raczej podjęta i MRU wydaje się najciekawszą propozycją.

0

Jak ktos da jeszcze jakas beznadziejna propozycje pobytu tylko dlatego ze bedzie mial blizej a mu sie jechac nie chce to ma bana powiedzmy na 30lat? Jeszcze ktos chetny?

Ustalone MRU i basta! Mozna ustalac terminy :)

//[browar] - m.M

0

No to ja juz sie nie odzywam w tym temacie :) Fakt faktem, MRU to dobre miejsce ;-) ni moge sie doczekac wakacji :P teraz tylko terminy...

0

Ja przyjade barzdo chętnie, jeżeli ten termin mi nie wjedzie w żaden obóz i... matka sie zgodzi, ale myślę że po dłuższych pertraktacjach na pewno sie uda.
Jak ktoś będzie jechał z trójmiasta to zabierzmy sie razem (CooBekkk)

0

Dobra jest koncowka maja wiec sie zapytam.. jakby wygladala organizacja bo jak wiadomo na forum siedza tez osoby niepelnoletnie, ktore chetnie by sie wybraly(np. ja) ale po prostu wiadomo ze rodzice sie boja ze pojade do kogos nieznajmego i konsekwencji sie mozna domyslic... chociaz ja tak wcale nie mysle.. wiec zasadniczym pytaniem jest takie.. czy bedzie to organizowane tak po prostu ze kto przyjedzie ten jest i juz czy jakas badziej zaawansowana (joke) organizacja (np. ze jakas osoba odpowiedzialna zbiera zgody rodzicow itp itd) wiem ze malo realne , ale musze sie zapytac ??

0

[green]
Nikt za nikogo nie odpowiada - nie masz 18+ ? - gadaj z rodzicami. Jak coś by się ten tego... to nikt nie weźmie na siebie żadnych konsekwencji.

0

hehe rusek jesli bedzie zlot na pomorzu okolice to mozesz ejchac osobna grupa :P Chetni juz sa mcbury, borek (chyba) coobek, ja ale warunek ze nie mozna miec wiecej niz 18 :P jakies pytania?

0

WARSZAWA, D.A. ZACHODNI 0 km
KONIN 195 km
POZNAŃ 300 km

koszt ulgowy 25 zl( dla uczniow i studentow) normalny 36 zl. (lub jak kto chce moze byc i tak ze dla osoby niepelnosprawnej 8zl i dla jego opiekuna 8zl.. moze z kims na spole <joke>)

A potem z Poznania sie dojedzie :)..
Mowie to do osob jadacych najpierw do wawy i pozniej dalej :).. Jesli by ktos jechal to dopisujcie sie.

0

To może już zaczniemy się umawiać na konkretny termin?

0

To może już zaczniemy się umawiać na konkretny termin?

Mysle ze to dobry pomysl :) Tak wiec mi pasuje kazdy termin jesli tylko jest to sierpien a ktory to juz mniejsza oto :) to nawet powiedzmy 2.08 :) Nie ma na co czekac :)

0

powiedzmy 2.08

17.07 – 24.07 - jestem na spływie kajakowym, więc jak dla mnie 02.08 to za szybko.

za to 27.08 - 28.08 biorę udział (jak co roku) jako jeden z organizatorów Międzynarodowych Mistrzostw w Łowiectwie Podwodnym i też ten termin odpada...

Więc coś pomiędzy byłoby good :) no chyba, że mnie nie chcecie ;)

0

A ja nie planuje... w tamtym roku bylo spoko na szybkiego to i teraz czas sie znajdzie :P

0

Hej mam pytanie

Czy uzytkownik Adam Boduch...nie jest zwiazany z Wroclawiem??
Cos mi sie uszy juz to nazwisko obija.Politechnika?!

0

Hej mam pytanie

Czy uzytkownik Adam Boduch...nie jest zwiazany z Wroclawiem??
Cos mi sie uszy juz to nazwisko obija.Politechnika?!

A z politechnika wroclawska byla ostatnio smieszna sytuacja. Gdy tam bylem wzieli mnie za ich pracownika [green]
Nie wiem - moze tam ktos o podobnym nazwisku pracuje ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1