Problemy z dostepem do serwisu?

0

Na Neostradzie zauwazylem dzisiaj problemy z dostepem do serwera. Problemy leza pewnie po stronie DNS-a, ping na 4programmers.net nie dochodzi, natomiast pingowanie po IP dziala ok. Co dziwne po przelaczeniu na inne lacze jest ok. Czy Wy tez macie problemy z dostepem do serwera?

O problemie poinformowal mnie rowniez Google, ktorego boty nie moga wbic sie na serwer...

0

Ja miałem tak wczoraj, błędy przy wysyłaniu postów, a potem to ju z w ogóle dostać się nie mogłem na 4p, ale po dłuższych próbach serwis chodził tak wolno, że zanim wczytały mi się powiadomienia, to mogłem spokojnie zrobić sobie śniadanie. Dziś jest w porządku. <nie mam="mam" neo...="neo...">

0

Kilkanaście minut temu musiałem poczekać na static.4programmers.net około minuty. Potem było ok. Nie mam neo.

0

Używam dnsów googla (8.8.8.8 i 8.8.4.4), na nich serwis NIE działa. Pomogło wpisanie na sztywno adresu do /etc/hosts.

0

DNSy piętro wyżej się zepsuły, zapytanie o naszą domenę rzuca SERVFAIL, w każdym razie maszyny się pingują. Wypada zapytać o wyjaśnienie.

0

Ok, ruszylo. Przynajmniej jeden NS ruszyl...

0

Ja miałem problemy i używam neostrady. Nie można było odnaleźć serwera.

0

Ostatnio często nie mogę wejść na stronę. Nie mam Neostrady. Brałem to za wew. problemy.

Edit: miałem tak przed chwilą i trwało to ok 10 min.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1