Pazerność, głupota - nachalne próby pisania za kasę

0

Przecież to jest chamskie nagabywanie o kasę:

evensah napisał(a)

Proszę o jakieś wskazówki, nakierowanie od czego mam zacząć? Na początku rozumiem, że mam wyznaczyć środek przedziału o końcach całkowitych, w którym leży szukana wartość pierwiastka - do tego momentu algorytm rozumiem, jednak dalej? W ogóle. Proszę o pomoc.

nnn napisał(a)

algorytm jest prościutki - jak chcesz to mogę ci napisać aplikację konsolową za powiedzmy 50zł. Jak dodasz jeszcze ze 30zł to napiszę ci to w C# z interfejsem graficznym takim jak na tym zdjęciu.
Pisz na: [email protected]

evensah napisał(a)

Nie chodzi o to, że ktoś może mi napisać - sam chcę to zrobić. Aktualnie nie jestem w stanie, więc proszę o pomoc.

nnn napisał(a)

jak dasz 80zł to ci napiszę jak nie to figa

evensah napisał(a)

Napisałem wcześniej o co mi chodzi - zdania nie zmienię.

nnn napisał(a)

no to stój w miejscu, w takim razie radź sobie sam

evensah napisał(a)

OK, poradziłem sobie z pierwszą opcją - dokładność iteracji. Została mi jeszcze dokładność obliczeń Eps - może mi ktoś powiedzieć co to jest?

nnn napisał(a)

ja na pewno ci nie powiem

Link do tematu: http://4programmers.net/Forum/C_i_C++/174586-c++_algorytm_newtona-raphsona

Przecież takie postępowanie jak nnn wyrabia zdanie o użytkownikach 4p jako o pazernych, chciwych głupkach, którzy nie pomogą inaczej niż za kasę.

Przepraszam za lakoniczny opis, który można by wziąć za jakąś nagonkę, ale chciałem przenieść całą dyskusję jak najszybciej z tamtego tematu tutaj, tu nie narobi tyle szkody.

Polecam się zapoznać także z poprzednimi tematami w których brał udział nasz kolega, co może rzucić trochę światła dlaczego ten wątek musiał się tu pojawić, a nie jest tylko jakimś pomysłem na dokopanie komuś - wcześniej czy później czymś takim by to się skończyło.

Wątki, w któ®ych tyczy się niespecjalnie pożądana dyskusja:

  1. http://4programmers.net/Forum/Kosz/174174-oszust
  2. Pisanie książki
  3. Jaki język programowania??
  4. http://4programmers.net/Forum/Kosz/174613-gra_odgadnij_liczbe
  5. książka do nauki visual c# megapodstawy :]
  6. Nauka JAVA
0

@Mad, proszę, nie zaczynajmy kolejnej telenoweli z udziałem kogoś kto odstawia marną prowokacje i wszystkich denerwuje.

0

Ja rozumiem, można się pośmiać z wioskowego głupka, ale bez przesady. W pewnym momencie takie zachowanie jest bardzo szkodliwe.

0

To ja już wolałem polaczka.

0

Tragedia. Dotychczas na forum staraliśmy się (wszyscy) pomagać pod warunkiem, że ktoś wykazywał chęć własnej pracy i nauki. Jeżeli był leniwy to odsyłaliśmy go do diabła, ew. na forum "Praca". Dotychczas nie było takich przypadków "nagabywania" w stylu nnn.

Myślę, że powinno się wpisać do regulaminu punkt zabraniający składania ofert finansowych na napisanie/zlecenie napisania programu na innych forach niż forum "Praca". Pan "nnn" pomagać nie musi ale niech jednocześnie nie szuka zleceń na forach "newbie" czy tematycznych.

0

nie rozumiem o co wy się mnie tu czepiacie. Przecież ja tylko proponuję. Nikogo nie zmuszam do płacenia. Jak ktoś szuka pomocy to zapewne chcę aby mu dać gotowca.

Nie jest też prawdą to że ja chcę wypromować swoją stronę www na tym forum. Ja po prostu mam taki styl pisania postów.

0

Na forum ludzie zwykle pisza, bo potrzebuja pomocy. Czyli co wg Ciebie zawsze chca gotowca?

0
nnn napisał(a)

Jak ktoś szuka pomocy to zapewne chcę aby mu dać gotowca.

Mów za siebie @nnn. Są na szczęście jeszcze ludzie na ziemi, którzy się przyznają, że czegoś nie wiedzą i proszą o pomoc. A jak im wyskoczy z ryjem taki jak Ty, od razu z ryjem "zapłać mi", to kur***a mnie strzela.

Konfucjusz napisał(a)

Powiedz mi, a zapomnę,
Pokaż mi, a zapamiętam,
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.

0

może jakaś mała ankieta.. kto za banem kto przeciw??:D

Poza tym nnn widziałem twoje zdjecie.. źle Ci z oczu patrzyD:D

0

dla czego chcecie mnie zbanować. Przecież nic złego nikomu nie zrobiłem.

nie macie prawa mnie banować. Bo to by było niezgodne z regulaminem.

0

Nie zbanujemy Cię jak nam zapłacisz :>

0

Ja mam taki pomysł: nnn zajmij się elektroniką, ansi C, lutowaniem, kabelkami... połowę swojej energii przelejesz na elektroda.pl, wszyscy odsapniemy trochę.
a przy odrobinie szczęścia podepniesz się pod 230V i będziemy mieli spokój

0

Co innego jest dyskusja "Piszę książkę" czy "Oszust" - można się pośmiać z takiego rozumowania, można współczuć. Tylko są chyba jakieś granice, których się nie powinno przekraczać nawet bez regulaminów. Czy się mylę?

0

Niestety na tym forum panuje anarchia więc Adam może cię zbanować nawet za to że ci się jego zdjęcie nie podoba :]

user image

0

Dla mnie gość zaniża poziom. Jakby przy pierwszym odwiedzeniu strony i poproszeniu o pomoc, ktoś mi z takim podejściem wyskoczył, to nie wiem czy bym wrócił na forum...

0

ja zaniżam poziom ?

0

NIe wiem czy zaniża poziom, bo prawdę mówiąc większość jego postów oprócz "oszust" i "książka" to posty "napiszę ci za kasę" - odnoszę wrażenie, że tylko dlatego się tu zarejestrował.

Ale nie chciałbym, kiedy wchodzę na 4p po pomoc dostawać spamu "To ja, zapłać mi". Nie wiem, nie znam się, nie chcę pomóc to siedzę cicho, a nie pokazuję swoje fochy!

0

ban "za nic" to złe podejście. trzeba dopisać punkt do regulaminu zabraniający nachalnej pazerności i wtedy będzie dopiero podstawa do zbanowania.

teraz sobie tak pomyślałem i wywnioskowałem, że jednak nie wolno kogoś zbanować dlatego, że wku**ia 80% użytkowników forum ;)

0

rafal__, tu nie chodzi o dawanie od razu komuś bana (chociaż moim zdaniem należałoby mu się kilka dni, coby oprzytomniał), ani o niepotrzebne rozbudowywanie regulaminu, który tak naprawdę nikomu do szczęścia nie jest potrzebny. Są po prostu pewne granice, których się nie powinno przekraczać. Poza tym zawsze to można uznać za spam i jako taki potraktować.

Niech sobie wk..wia, ale w offtopic - co najwyżej się pośmiejemy, niech się wyżala, niech sobie snuje plany wielkiego pisarza. Ale nie tam, gdzie ktoś oczekuje na pomoc. Gdzie takie zachowanie jest co najmniej niewskazane.

To że gość za wszelką cenę chce sobie tematami typu "oszust", "piszę książkę" wyrobić opinię wioskowego głupka, to jego sprawa - jeśli mu to nie przeszkadza to dobrze.

Tylko że jeśli pojawi się jeszcze jeden czy dwóch takich spamerów, to uzyskasz tutaj pomoc jak się przebijesz przez kilkanaście postów "ja zrobię za kasę". Bądźmy poważni.

0

nnn może zostać zbanowany na podstawie paragrafu §2. 6.

Serwis zastrzega sobie prawo do skasowania konta bez poinformowania o tym użytkownika oraz bez podania przyczyny.

@nnn - forum służy wymianie informacji, a nie zawieraniu transakcji kupna/sprzedaży. Na forum newbie, c++, delphi, c# itd. pomagamy i podpowiadamy użytkownikom potrzebującym pomocy z konkretnym zagadnieniem. Osoby proszące o rozwiązanie całego zadania i nie przejawiające jakiejkolwiek chęci samodzielnego rozwiązania zadania odsyłamy na forum "Praca". Dopiero na forum "Praca" możemy oferować swoje usługi i przedstawiać oferty w zakresie pisania programów za pieniądze. To niepisane, wypracowane przez lata zasady tego forum. Stosuj się do nich.

0

Ludzie... opanujcie sie. To nie jest nagonka ;p

Proponuje dopisanie do regulaminu punktu, ktory jasno okresla, kiedy mozna zaproponowac rozwiazanie zadania za kase oraz, ze nie wolno uzywac sformulowan typu: "plac albo spier*...". Ponadto, ze tylko raz na temat mozna zaproponowac SWOJA usluge napisania za pieniadze oraz mozna to robic TYLKO w dziale Praca. A dodatkowo, ze wszystkie posty, ktore sie nadaja do dzialu Praca beda tam szybko przenoszone albo po prostu usuwane bez pytania. I zgodzimy sie wszyscy, ze nie bedziemy odpowiadac na posty, ktore sa "zleceniami" a nie sa dziale "Praca."

Co Wy na to ?

Chodzi o to, ze ja nie widze nic zlego w dzialaniu zarobkowym na forum, jakiego dopuszcza sie "nnn" - co komu to szkodzi, jesli bedzie to w odpowiednim dziale i w odpowiedniej formie ?

0

Ale przecież nnn nie musi spamować forum swoimi propozycjami - może przecież wysłać PW do odpowiedniej osoby z propozycją. Ale sądząc po jego nieumiejętności obsługi forum pewnie nie wie, że taka funkcjonalność istnieje.

0

wy się po prostu mnie czepiacie. O co wam biega ?
Co takiego było złego w mojej rozmowie z deusem ?

0

miało być banowanie userów, żeby się ich posty nie pokazywały. Jak się tego wreszcie doczytam to sobie każdy nnn wrzuci do blacklist i po bólu. A do tego czasu pozostaje jedynie do każdego jego postu dodawać komentarz w stylu to ^*^&(# nie zwracaj na niego uwagi

0

O, mam pomysł. Może dodać nowy "rodzaj" postu - taki formularz by się wypełniało: rodzaj wykonywanej aplikacji, proponowany przedział cenowy, kontakt, etc. i w temacie pojawiałoby się:

Użytkownik: ...
proponuje wykonanie tego programu odpłatnie za cenę: ...
Kontakt: ...

Co sądzicie o tym ?

0

a dlaczego chcecie mnie banować. Co ja źle piszę? Co ja poradzę na to że jesteście tacy obrażalscy ?

0

Odp na "na pewno nikogo nie zmuszałem" (bo w komentarzach psują się znaki nowej linii):

evensah:Nie chodzi o to, że ktoś może mi napisać - sam chcę to zrobić. Aktualnie nie jestem w stanie, więc proszę o pomoc.

nnn:jak dasz 80zł to ci napiszę jak nie to figa


evensah:Napisałem wcześniej o co mi chodzi - zdania nie zmienię.


nnn:no to stój w miejscu, w takim razie radź sobie sam


evensah:OK, poradziłem sobie z pierwszą opcją - dokładność iteracji. Została mi jeszcze dokładność obliczeń Eps - może mi ktoś powiedzieć co to jest?


nnn:ja na pewno ci nie powiem

To JEST zmuszanie.

0

muszę już kończyć bo chcę mi się spać. Ale ja wiem że nikomu nic złego nie zrobiłem. Wydaje mi się że uczepiliście się mnie za nic. Nie wiem o co chodzi może mi czegoś zazdrościcie ?

0

czepiacie się mnie i tyle

0

Nie czytalem calego watku. Chcialem tylko powiedziec, ze mozemy kogos lubic, albo nie. Ale nie mozemy banowac ludzi tylko dlatego ze ich nie lubimy. Nie chce bronic uzytkownika "nnn", bo tez nie zgadzam sie z jego pogladami, ale trzeba przyznac, ze nie jest agresywny, nie rzuca miesiem. Jestem przeciwny banowaniu usera, poki nic powaznego nie zrobil. Coz, ludzie sa rozni... ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1