Współpraca z pismem SDJ

0

Witam,

Nazywam się Kamil Piechowski i jestem asystentem redakcji SDJ. Przygotowujemy właśnie numer poświęcony programowaniu gier i w związku z tym poszukujemy ciekawych autorów, którzy chcieliby się podzielić swoją wiedzą w tym temacie.

Czy byłby pan/pani zainteresowany(a) taką współpracą? Odpowiedzi z propozycją tematu proszę wysyłać do czwartku włącznie na adres [email protected]. Artykuły należy natomiast wysyłać w ciągu dwóch tygodni na adres [email protected] w tytule wpisując SDJ - Artykuł.

Dziękuje i pozdrawiam

Ważne:
-artykuły publikujemy nieodpłatnie
-SDJ jest czytany co miesiąc przez 10 000 ludzi
-strona z informacją dotyczącą warunków technicznych artykułu:
http://sdj.software.lavinaplatform.com/zostanautorem

0

A dla czego nie chcecie płacić za te artykuły. Co wy myślicie sobie że wam ktoś będzie za darmo pisał ?

0

a co ty myslisz ze wszyscy sa tacy jak ty ?

0

Wszyscy. Udajesz że jest inaczej?

0

artykuły publikujemy nieodpłatnie

Tu raczej chodziło o to, że nie pobierają opłat za publikowanie waszych artykułów.

0

http://4programmers.net/Forum/Off-Topic/172561-autorzy_artykulow_o_c++_poszukiwani

SDJwriter napisał(a)
  • Artykuł będzie robiony nieodpłatnie
0
nnn napisał(a)

A dla czego nie chcecie płacić za te artykuły. Co wy myślicie sobie że wam ktoś będzie za darmo pisał ?

A czy ty mylisz ze za twoje wypiciny kto byłby chętny zapłacic?

0

Jesteście oszustami i cwaniakami, sam pisałem artykuły jeszcze do Software 2.0 i Hakin9 i zawsze, ale to zawsze były problemy z wypłatami, moja historia nie jest odosobniona, mój kumpel musiał czekać pół roku na pieniądze i trzeba się prosić na kolanach.

www.secnews.pl/2007/12/29/magazyn-hakin9-i-linux/

O firmie, byli pracownicy:

forum.gazeta.pl/forum/w,645,53711379,53711379,Z...

Pisząc artykuł dla Software Press (kiedyś Software Wydawnictwo, zmienili nazwę bo chyba za dużo negatywnych opinii w internecie już krąży), można być pewnym tylko tego, że

  1. Poczekacie pół roku na wypłatę pieniędzy (a ile dostaniecie to się dowiecie PO wydaniu magazynu, sprytnie nie?)

  2. O ile w ogóle dostaniecie (podobno teraz routery dają zamiast pieniędzy)

  3. Za każdy obrazek na stronie 50% mniej pieniędzy od strony

  4. Brak jakiejkolwiek reakcji na maile wysyłane do kogokolwiek PO wysłaniu artykułu, przed odpowiadają natychmiastowo, żeby zaplełnić magazyn

Nie wierzycie mi? Poszukajcie w google opini innych autorów.

Update
Ja jeszcze pisałem dla nich w czasach kiedy za każde zagraniczne wydanie płacili, ale wiem od znajomego, że jego artykuł ukazał się w magazynie Hakin9, a później został opublikowany również w magazynach zagranicznych bez żadnej dopłaty oraz ukazał się w jakimś wydaniu "the best of" za co również nie został wynagrodzony, zgodnie z prawem - tak, czy to etyczne to już pozostawiam innym do oceny...

Przykro patrzeć co teraz się dzieje z Software Press, przestali wypłacać wynagrodzenia, spamują co jakiś czas wszystkie listy IT na GoldenLine, rotacja pracowników jest większa niż na karuzeli w wesołym miasteczku, chociaż myślę, że nikomu nie jest do śmiechu z tego powodu ani utalentowanym autorom, ani nawet pracownikom tego wydawnictwa.

Winy szukałbym w szefostwie Software Press, które chyba wie co się dzieje w ich firmie, jak odbierane jest to wydawnictwo, co piszą autorzy o współpracy z nimi, ale jak widać nadal się to opłaca, publikacja za darmo w formie PDF bez konieczności druku na papierze eliminuje główny koszt (oraz obcięcie kosztów zwiazanych z wypłatami dla autorów), a cena reklam pozostaje taka sama, sprytnie to sobie obmyślili.

0

Dlatego pewnie teraz nie placa autorom artykulow ;) Problem z glowy...

0

Zdaje sie, ze artykuly to glownie pisza tam ludziki chcace potem sie pochwalic, ze publikuja w gazetkach ;). Zreszta jak patrze na nazwiska niektorych autorow, to smiech mnie ogarnia, bo kilku z nich znalem osobiscie pracujac w jednej z wiekszych firm i jakos mistrzami zer i jedynek to nie byli, nie liczac ich wlasnego mniemania o sobie. Jakie cyrki byly w tej firmie to poezja.

No a ten koles co tu prosi o darmowe artykuly jest niepowazny, bo jesli ktos mialby cos do powiedzenia, to moze to powiedziec gdziekolwiek, rowniez za darmo :), wiec nie wiem czemu mialby sponsorowac te czasopismo. Tzn wiem, patrz powyzej :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1