Zlot Programistów Delphi 2009 - kto dzisiaj będzie?

0

Ja się wybieram wbrew swojemu zdrowiu : )

0

Jaki zlot?

0

Cholera strasznie drogo. Obiad i kolacja + wstęp na imprezę + kilka wykładów na AGH = 240 zł
I to jeszcze jest impreza sponsorowana...
Kurde przecież posiłki i lokal na imprezę przy takiej masówce można zorganizować spokojnie za mniej niż 30 zł od łebka, salę wykładową udostępniają nafciarze z AGH. Więc ponad 2 stówki idzie dla wykładowców i organizatorów ? Ktoś musi na tym nieźle zarabiać ...

// to jest drogo? ms technology summit kosztował dla spóźnialskich 1.5k - Ł

0

A tam drogo. Jeszcze jest fajna wyżerunia między wykładami. I jakieś pierdoły dla każdego uczestnika (chociaż w tym roku pojechali - etui na CD). W zasadzie była ostatnio o tym dyskusja na grupach i z tego co pamiętam to organizatorzy mówili że nie ma z tego kokosów (trudno oczekiwać innego stanowiska : ))

Ja zawsze (czyli już dwa razy) korzystam z opcji najtańszej - bez noclegu. I bardzo żałuję, bo chętnie bym się wybrał na developer party.

Dzisiaj to akurat miałem męczarnie, bo jestem schorowany, ale miło wspominam. Aha no i czasem rozlosowywują upominki np RAD Studio, więc jakiś 1% istnieje że się wyjedzie bogatszym o fajne narzędzie. Zazwyczaj są przedstawiciele Borlanda - więc fajnie też kolejny raz usłyszeć Delphi is not dead + argumentacja. Mówią też o planach itd itp!

Pozdrawiam

0

No i było i się skończyło. Tak co roku jest gadanie o tym rozszerzaniu 'community' - tak się zastanawiam czy kolejnego zlotu nie można by bardziej promować na 4p ? I ogólnie aby bardziej 4p brało w tym udział ?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1