[propozycja] Dział Wzorce Projektowe

0

Witam,

chciałbym poddać pod dyskusję propozycje utworzenia działu poświęconego tylko i wyłącznie wzorcom projektowym i paradygmatom programowania. Na chwilę obecną jest kilkanaście artykułów porozrzucanych po różnych działach. Utworzenie nowego działu pociągnęło by za sobą konieczność przenoszenia ich do nowego działu.

Ogólna koncepcja była by następująca. Każdy ze wzorców otrzymał by swój ogólny artykuł oraz listę przykładowych implementacji w różnych językach.

0

Ja proponuję takie tematy trzymać w dziale Inżynieria Oprogramowania.

0

@Szczawik, nie chodzi mi o forum tylko o serwis główny. Obecnie tylko dział PHPowy ma oddzielny artykuł na ten temat. W dodatku upchnięte są tam wszystkie wzorce.

0

Ale co tu do dyskutowania? Bierzesz i tworzysz kategorie. Dodajesz artykuły i gotowe.

//świetny avatar ;) - kooba

0
nav napisał(a)

Ale co tu do dyskutowania? Bierzesz i tworzysz kategorie. Dodajesz artykuły i gotowe.

W sumie racja. Zatem do dzieła.

0

Ale mi też nie chodzi o forum, tylko o działy.

0

a właśnie, jak z działem IO? Wysłałem z miesiąc temu taką propozycję, ale nie spotkała się ona z odpowiedzią. Jeśli jesteście za (na chwilę obecną uzbiera się z 4-5 artów + Wzorce Projektowe właśnie stworzone przez Koziołka), to mogę się tym zająć.

// edit: ok, zrobiłem - http://4programmers.net/In%C5%BCynieria_oprogramowania.
Teksty "Jaki język programowania wybrać" oraz "Metodyki programowania" dopisałem także do kategorii Z pogranicza/FAQ.

0

@Coldpeer, chwała za przygotowanie. rzeczywiście teraz wydaje się że ma to już ręce i nogi. Co Do samych wzorców to bęðą pewno podkategorie, bo nie wyobrażam sobie upchnięcia tego w jeden artykuł.

0

No i fajnie :) Oby sie rozwijal.

0

Fajnie, dzięki za przygotowanie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1