[PHP] Własne forum

0

Mam takie pytanko... Chcę zrobić coś takiego, żeby można było walnąć recenzje filmów, książek itp. (Jak ktoś chce wiedzieć o co mi chodzi, to niech zajrzy na moją stronkę i kliknie recenzje). Jak na razie to jest zrobione na zasadzie przesyłania mi maili z treścią recenzji, a chciałbym, żeby dodawały się automatycznie (takie coś jak forum mniej więcej) i żeby była lista "tematów", w których byłby tytuł filmu lub książki i jak się kliknie, to żeby otwierał daną recenzję i dawał możliwość dodania do niej czegoś (napisania nowego "posta"). Nie znalazłem nigdzie jak zrobić coś takiego, a jak ktoś znajdzie, to niech linka zarzuci ;p.
P.S. Należałoby dodać, że dopiero zaczynam pisać w PHP więc nie pisać mi jakiś "Ty jeszcze tego nie wiesz?" itp.

0

tutaj na 4p jest taki kursik MYSQL i php, myślę że jak go skończysz to będziesz wiedział jak to zrobić.
Wszystko opiera się na tym samym tzn. tak samo robi się księgi gości, forum, news, i takie tam dodawanie artykułów czy recenzji.
na scrtypty.com widziałem skrypt dodawania artykułów (art= recenzja).

0

MySQL? GLP! No cóż, dzięki, przejrzę te źródła... :) Mam nadzieję, że mi pomogą. Jeszcze raz Thx.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1