[php] Problem z licznikiem

0

Może od razu powiem, że jeśli chodzi o C++ to jestem blady i ręce mi się trzęsą. Ściągnąłem sobie taki oto licznik:

[code]
!!![/code]

Znajduje się on w pliku counter.php w katalogu counter. Nad nim (w kat. zewnętrznym) jest taki kod na stronce:

<font color="blue">$display="Yes"; include("counter/counter.php");</span>

Chmody są ustawione na 777 i mimo to, wyskakuje takie coś:
<font color="red">
Congrats. Your Counter File Successfully Created.
Your counter has been initialized to 5000
To change the counter simply modify the counter file:
/opt/detox/counter/_NSP_start.php

Warning: fopen("/opt/detox/counter/_NSP_start.php", "w") - No such file or directory in /opt/detox/NSP/counter/counter.php on line 56

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /opt/detox/NSP/counter/counter.php on line 60
5000
Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /opt/detox/NSP/counter/counter.php on line 68</span>

POMOCY!

/* Ja też jestem cienki z C++, ale potrafię rozpoznać tag PHP i przerzucić to do odpowiedniego działu :) -m.D. */
//No to jeszcze ja - dorzuciłem prefix - ludzie - używajcie ich! - m.M

// Dzieki za przeniesienie - pomyliło mi sie... w koncu PHP podobne do C .. :-)

0

zmień linie $counterfile = ...
na $counterfile = folder/licznik.php - podaj lokalizacje pliku

a chmody ustaw na 666

0

Rzeczywiście teraz wszystko ładnie działa.. mam jeszcze taką prośbę - jak przerobić w/w kod aby pokazywało ilość odwiedzin dziś, w tym tygodniu, miesiącu, roku...???

0

grrrrrrrrrrrrrrr... dlaczego wy chcecie, zeby za was pisac skrypty? siadac cholera do manuala, wlepic galy w monitor i czytac, tam wszystko jest. procze, nie liczcie na to, ze Ci ktorzy wiedza jak cos zrobic wam to zrobia, maga jedynie dopomoc etc. ale nie napisza calego gotowego skryptu - no chyba ze ma z 5 linijek kodu. uczyc sie!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1