Symfony2 Instalacja na hostingu współdzielonym

0

Próbuję zainstalować Symfony2 na hostingu współdzielonym. Nie mam dostępu do konsoli.
Stworzyłem w DirectAdmin subdomenę i adres serwisu powinien byc www.subdomena.domena.pl

Wrzuciłem wszystkie pliki do /domains/domena.pl/public_html/subdomena i mam strukturę:

|_app
|_bin
|_composer.json
|_composer.lock
|_phpunit.xml.dist
|_src
|_tests
|_var
|_web
   |_.htaccess
   |_app.php
   |_config.php

Jak teraz skonfigurować, aby wyświetlała się strona po wpisaniu adresu, ponieważ obecnie otrzymuję błąd 403? Katalog web ma prawa 777.

0

O ile dobrze pamiętam to katalog app jest głównym katalogiem z indexem w Symfony i vhosts powinien właśnie na niego pokazywać. Nie jestem pewien ale w twoim przypadku może zadziałać takie coś, że wszystko pakujesz folder wyżej a zawartość folderu app do public_html. Ewentualnie może być potrzebna jakaś zmiana w configu.

0
witek010 napisał(a):

Próbuję zainstalować Symfony2 na hostingu współdzielonym. Nie mam dostępu do konsoli.
Stworzyłem w DirectAdmin subdomenę i adres serwisu powinien byc www.subdomena.domena.pl
Jak teraz skonfigurować, aby wyświetlała się strona po wpisaniu adresu, ponieważ obecnie otrzymuję błąd 403? Katalog web ma prawa 777.

Zapodaj logi apache.
Pozdrawiam

0

Ok udało mi się prawie zainstalować.
Niestety nie mogłem uruchomić composera, bo nie mam dostępu do wiersza poleceń, więc przekopiowałem wymagany katalog vendor z innego projektu.

Pojawia mi się błąd:

InvalidArgumentException: Invalid handler type "console" given for handler "console"
in /home/serwis/domains/serwis.hekko.pl/public_html/vendor/symfony/monolog-bundle/Symfony/Bundle/MonologBundle/DependencyInjection/MonologExtension.php line 273
at MonologExtension->buildHandler(object(ContainerBuilder), 'console', array('type' => 'console', 'priority' => '0', 'level' => 'DEBUG', 'bubble' => true, 'path' => '%kernel.logs_dir%/%kernel.environment%.log', 'ident' => false, 'facility' => 'user', 'max_files' => '0', 'action_level' => 'WARNING', 'activation_strategy' => null, 'stop_buffering' => true, 'buffer_size' => '0', 'members' => array(), 'to_email' => array())) in /home/serwis/domains/serwis.hekko.pl/public_html/vendor/symfony/monolog-bundle/Symfony/Bundle/MonologBundle/DependencyInjection/MonologExtension.php line 51

Może to wynikać z faktu, że mam nowszą wersję Symfony i w pliku composer jest informacja o Monolog 2.8, zaś ja skopiowałem z projektu Monolog 2.1? Jak rozwiązać problem?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1