pomysl na ksiazke

0

mam straszna ochote napisac ksiazke, tylko nie mam pojecia o czym. moze ktos podsunie mi jakis pomysl?

0

Ja to myśle że mam dobry nawet tytuł który dobrze będzie się "sprzedawał" , a nawet nie koniecznie :)

"1005 pomysłów na Książkę"

0

tkacziluzji (wybacz, jeśli przekręciłem nick'a ;) ): Gdyby ktoś miał pomysł o czym napisać książkę raczej już by to robił. Poza tym trochę mało sprecyzowałeś swoje pytanie. Czy chodzi Ci o podręcznik do programowania, czy książkę fabularną, czy jeszcze coś innego??
abc: ciekawy pomysł :D
JKaa: Co to ma do tematu??

0
tkacziluzji napisał(a)

mam straszna ochote napisac ksiazke, tylko nie mam pojecia o czym. moze ktos podsunie mi jakis pomysl?

o tym na czym się znasz

0

O iluzjotkaczu, napisz książkę o swojej nieprzepartej chęci napisania książki, albo autobiografie.

0

kryminał, którego głównym bohaterem będzie doktor Doktor Doktor (daleki krewny majora Majora Majora Majora ;)), który zakończy się tak, że główny bohater czeka w napieciu w swoim domu, wie że policja zaraz do niego dotrze, słyszy pukanie do drzwi, popełnia samobójstwo, a okazuje się, że to tylko listonosz :D

0
Borek napisał(a)

O iluzjotkaczu, napisz książkę o swojej nieprzepartej chęci napisania książki, albo autobiografie.

To mi przypomina Adaptację :)

0

Napisz:
Jak sie bronić przed terrorystami!!!
Nie ma to jak mieć chęć napisania książki a <ort>niewiedzieć </ort>o czym!
To tak, jakby być spragnionym a <ort>niewiedzieć </ort>czego się napić!!
[rotfl]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1