Kopiczek... oraz Programy na S60!!

0

Witam!
Na forum nie zaglądałem już od ładnych paru miesięcy a to z powodu wypowiedzi coniektórych delikwentów z forum na moim forum, oraz na ciągłym pisaniu na gg "Kopiczek System Error" ja rozumiem ,że Kopiczek nie jest Super Ekstra Wypaśnym Programem, ale ludzie opanujcie się , następnym razem jak ktoś przedstawi wam coś takiego jak "Kopiczek" nie mieszajcie od razu chłopaka z błotem, każdy się uczy, każdy od czegoś zaczyna, ja zacząłęm od Kopiczka i nic na to nie poradze ,że wyszło jak wyszło. Nie wiem czy jest dalej sens brać się za programowanie. Od jakiś paru lat interesuję się Telefonią Komórkową i sądzę ,że to będzię to. Wielu ludzi z różnych wielkich forów może potwierdzić ,że robię kroki w tym kierunku. A wtedy zobaczycie... Programowanie w C++ na komórki z Symbianem wcale nie jest takie proste, jak chcecie zobaczyć moje wypociny na komórki to tutaj linki:

PROGRAMY SĄ PROSTE POLEGAJĄ NA WYŚWIETLENIU NAPISU NA EKRANIE TELEFONU KOMÓRKOWEGO Z SYMBIANEM DOTYCZY TO (Nokia 7650,Nokia 3650,N-gage) BO NA RAZIE PRACUJE TYLKO NAD PLATFORM S60...

http://members.lycos.co.uk/kuramateusz/artykul/mojprogram2.zip Pierwszy program

http://members.lycos.co.uk/kuramateusz/artykul/mojprogram.zip
Drugi program

PS. Obstawiam ,że na 99% zostanę zjechany, bo jak już jechać po człowieku to na całego.

PS2. http://members.lycos.co.uk/kuramateusz/artykul/kolekcja.JPG

Z poważaniem Mateusz Kurowski

0

witamy prowokatora namber łan [diabel]

widze że działasz już od 2003 roku:
http://kieszonkowiec.pl/forum/message/369/

przynajmniej jest sie z czego pośmiać :]

z poważaniem Japcok

0
mateusz kurowski napisał(a)

PS2. http://members.lycos.co.uk/kuramateusz/artykul/kolekcja.JPG

Hmm, skorzystam najwyżej z 3310 - i to pod warunkiem, że będzie miała tylko oryginalny (czytaj: niemodyfikowany przez nikogo) soft.

A teraz na temat. Kopiczek to był delikatnie mówiąc niewypał. Owszem, każdy jakoś zaczyna, ale dobrze Ci radzę - najpierw zachowuj swoje dzieła dla siebie, najbliższych znajomych itd., dopiero potem dawaj na 4p. W ten sposób unikniesz ośmieszenia, nie będziesz obniżał poziomu serwisu (no przepraszam, ale niestety coraz więcej jest takich projektów :/ ). A skoro kręci Cię tworzenie na komórki - rób to. Nie cofaj się przed takimi opiniami, jak tu na forum, pokaż, że potrafisz - przy odrobinie szczęścia i nakładzie pracy (ew. talencie, ale umiejętności to 10% talentu i 90% pracy) możesz być w tym naprawdę dobry. Przemyśl to sobie :) (ooo kurczę, nauczycielska krew się odezwała, ale pedagog to ze mnie jak z mej mamusi raczej nie będzie [diabel])

Z poważaniem Łukasz Brodny

PS. Grałem kiedyś w Myszkowie - na jakimś konkursie czy czymś takim :)

0

Dokładnie tak: Napisz najpierw coś, co Twoi znajomi/nauczyciele/rodzina itp. ocenią pozytywnie. Nie wyskakuj od razu na forum z czymś, czego nauczyłeś się w ciągu kilku minut, co nie jest użyteczne. Jak będziesz miał jakiś fajny, użyteczny projekt, załóż mu stronę, udostępnij kod i jeśli będzie dobry, zwolennicy sami się do Ciebie zgłoszą. A jak będzie b. dobry, to firmy prywatne poproszą o wsparcie i zarobisz kupę kasy. Czego Ci życzę.

mgr inż.* Królik

*) od wczoraj :)

// magisterka na trzecim roku studiów? ciekawostka - Ł

0

no i znowu zaczynacie karmić trolla [glowa]
ruszcie mózgiem do cholery.

o ile Brodnego moge zrozumieć (17 lat). to ciebie mgr. inż. Krolik (22) nie bardzo...

//Brodny: otóż pragnę cię poinformować że mateusz kurowski to zwykły jajcarz :) jaja se robi a ty sie dajesz nabierać :). cały ten kopiczek to była jedna wielka zwała [green]. to smutne że co niektórzy tego nie zauważyli..
to forum coraz bardziej mi przypomina forum.o2.pl, gdzie koleś podpisze sie 'cycata lala', i napisze że wysyła swoje nagie fotki, i zaraz ma 50 odpowiedzi z mailami...

to smutne że ludźmi idzie tak łatwo manipulować ;(

0

Japcok, nie czepiaj się, bo chyba nie chodzi o to, żebyśmy ludzi zniechęcali do tworzenia tylko wręcz przeciwnie. A jeśli twierdzisz inaczej - przykro mi bardzo. Ty też kiedyś zaczynałeś i chciałbym widzieć Twój pierwszy czy drugi projekt. Zaczynam powoli zauważać to, co niektórzy widzą już od dawna: zdanie inne od zdania ogółu jest tutaj po prostu tępione - tzw. wolność słowa: mówcie, co chcecie, róbcie, co wam każemy.

0

brodny, to jest prowokacja.. pan "mateusz kur?wski", autor powyższego postu zarejestrował się dzisiaj - nie jest autorem osławionego kpiniczka.

0

no to gratulacje Krolik, pewnie popiles za magistra ?? ;)

btw co do pana Mateusza Kop.. sorry Kurowskiego to hello world, bo tak to sie chyba nazywa, napisac w jakimkolwiek jezyku to zaden problem. Istnieja nawet przyklady w necie. Sam kiedys zrobilem midleta javy hello world ( w zasadzie byl wygenerowany przez edytor ) ale z tego powodu nie skakalem z radosci i nikomu go nie pokazywalem ... bo na tym zakonczylem moja przygode ze srodowiskiem java :d ...

Owszem ucz sie ucz, ale nie uzywaj w swoich programach kodu innych ludzi ani zadnych ich komponentow jezeli NAPRAWDE NIE JEST TO KONIECZNE i bedzie gitara

PS jakis czas temu nie wiem jak wpadl mi w lapy na moim gg jakis gosciu z Myszkowa. Spytalem go czy zna Mateusza. Znal ;]

0

A o ile się chcesz założyć??
po drugie nie pamiętam hasła do forum!!!
na stare konto ;/ a admini mogą sprawdzić bo mam maila [email protected] taki sam co nie :P a po drugie żeby aktywować konto musze kliknac w link z pocztą ... i dać aktywacje konta... JESTEM PRAWDZIWY :P

0
mateusz kurowski napisał(a)

admini mogą sprawdzić bo mam maila [email protected] taki sam co nie :P a

[rotfl] [rotfl] [rotfl] [rotfl] [rotfl]

to ze masz takiego maila tez moge sprawdzic

0
AndRew napisał(a)

brodny, to jest prowokacja.. pan "mateusz kur?wski", autor powyższego postu zarejestrował się dzisiaj - nie jest autorem osławionego kpiniczka.

No spoko, jest - nie jest - mała różnica. Teraz mi bardziej chodzi o zasady jak o Kopiczka czy jego autora. No ale chyba mnie trochę poniosło. Sorki :)

PS. Jest sens ciągnąć dalej ten temat? Skoro to prowokacja to poprosimy o blokadę i nie będzie problemu :)

0

TO NIE JEST PROWOKACJA!!! Ludzie, już jeden gość napisał ,że niby się podszywam sam pod siebie i wy to bierzecie na poważnie???

//JAPCOK Kopiczek nie był zwałą, kurde zajarzcie to. Ja go niezrobiłem dla jaj. On po prostu taki wyszedł. Kuźwa gdybym bardzo chciał dać ciała to już bym chyba się na forum nie pokazał co nie??? A tak to wy wiecie ,że to po prostu był smutny początek...

0

Spokojnie, nie krzycz, i tak Ci to nie pomoże. Jak się tu ludzie uprą, to nawet nowiutkimi darmowymi kompami ich nie przekonasz. Po prostu daruj sobie kłótnie i rób swoje.

0

cóż... więcej programowania, mniej chwalenia się.
temat zamykam.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1