konkurs-www-4p

0

Witajcie!
Mam taką propozycję:
Może zrobić by takie coś jak konkurs na najlepszą stronę internetową.
Konkurs byłby rozstrzygany raz do roku. Przyznawana była by nagroda - button,
takie coś w stylu GOLD WEB, tylko że nagroda 4programmers.
Oczywiście ja zajął bym się buttonikiem, zrobiłbym jakiś ładny(nie w paincie! : )) )
Do konkursu nie mogli by zgłaszać stron użytkownicy 4p.
Była by "komisja", która oceniała by takie strony www, zgodnie odpowiednimi kryteriami.(ustali sie jakie)
Komisja składała by się z takich wybitnych osób jak : Adam Boduch, Dryobates, Vogel.(to propozycje, żadnej "wazeliny" tu nie ma : ) )
No i oczywiście ja też chciałbym móc oceniać strony.(jeżeli takie coś by weszło w życie)
Z pewnością taka nagroda stała by się bardzo szybko , bardzo prestige'ową(czyt. prestiżową :)) ) nagrodą. :))

Co Wy na to?

Może zrobicie sondę.

0

Do konkursu nie mogli by zgłaszać stron użytkownicy 4p.

Nie rozumiem za bardzo... to kto miałby w nim brać udział?

0

Nie rozumiem za bardzo... to kto miałby w nim brać udział?

Nie. to dopiero propozycia, ale jak tak, to wszyscy mogą brać udział.
No i już wiem jakie by mogły być kryteria oceniania, ale najpierw niech sie wypowiedzą inni co o tym sądzą, itd...

0

ale najpierw niech sie wypowiedzą inni co o tym sądzą, itd..

  • pomysł dobry, mi się podoba :-)
  • tak jak inne przepadnie w zapomnienie :-D
  • ale jak by jakimś cudem wypalił, to był bym wdzięczny
    jak bym mógł sobie po oceniać w Jury (bez wazeliny ;-) )
0

Witam!!

Pomysl jest naprawde ciekawy, ale wydaje mi sie ze gorzej bedzie z jego realizacja :-) Ale zycze powodzenia!!!!!!!!

0

Mi sie pomysl nie podoba, bo nigdy nie wstawiam zadnych syfnych buttonow z jakis SuperGoldenI-NetAwards 2005, ktore sa zwykla darmowa reklama dla organizatorow na stronach frajerow.

poza tym, predzej bym widzial konkurs na najciekawszy skrypt w NieWiadomoCzym, bo na tym sie uzytkownicy 4p troche znaja, z grafika i poczuciem estetyki jest czasem gorzej, nawet u tych co sie grafikami oglaszaja :P. Zgryzliwy tetryk ze mnie :P.

0

ja proponuję nie konkurs, a certyfikaty
a jesli nie to:
a)strona która wygrała już wicej nie bierze udziału
b)ludzie w komisji nie biorą udziału
c)ludzie którzy mają lepszą stronę od mojej :-) :-) to samo co w b)

ale wydaje mi się że najlepiej by było jakby 4p miało swoje certyfiakty jakości w różnych dziedzinach(www, algorytmy, i dalej albo podział na języki programowania albo ze wzgłedu na zastosowanie czyli sieciowe, graficzne itd.

CERTYFIKATY , a nie konkursy, które zawsze budzą kontrowersje. certyfikaty przyznawane za konkretne umiejętności, których poziom byłby ściśle określony.

0

ale wydaje mi się że najlepiej by było jakby 4p miało swoje certyfiakty jakości w różnych dziedzinach(www, algorytmy, i dalej albo podział na języki programowania albo ze wzgłedu na zastosowanie czyli sieciowe, graficzne itd.

CERTYFIKATY , a nie konkursy, które zawsze budzą kontrowersje. certyfikaty przyznawane za konkretne umiejętności, których poziom byłby ściśle określony.

to ja moge byc w Komisji Certyfikatu "Techniki Masturbacji".

0

z grafika i poczuciem estetyki jest czasem gorzej, nawet u tych co sie grafikami oglaszaja :P. Zgryzliwy tetryk ze mnie :P.

hehe, święte słowa :-D

to może zróbmy konkurs na najbardziej obrzydliwą stronę

//ja wiem kto by wygral.. :-P :-P - adres znany redkacji... :-) - mL

uzytkownika 4p :-D będzie niezła zabawa...

a zamiast certyfikatu będzie: :p dla zwycięzcy :-P

0

Witajcie!
Może zrobić by takie coś jak konkurs na najlepszą stronę internetową.

Co masz na mysli mowiac "najlepsza"?Pod jakim wzgledem ma byc najlepsza(nie ma idealnych stron)?

0

Myślę, że powinieneś posta walnąć na stronę www.4webmasters.net

b
Chyba mnie przegłosowali...

b
Adres www.4webmasters.net jest symboliczny... Jego znaczenie odpowiada mniej więcej NTG

0

Dokladnie roSzi. Popatrz na konkurs na logo 4programmers. Doslownie ze dwa byly loga (no, moze trzy :P) ktore byly na dobrym wysokim poziomie. A co algorytmow i tych rzeczy... Coz... przykro mowic, ale strona 4programmers.net nadal przewaza pod wzgledem osob poczatkujacych i lolkow. Moze w przyszlosci to sie zmieni, ale wiekszosc to poczatkujacy, a naprawde dobrych jest niewiele (z Kapustka na czele), wiec kto my mial wygrywac konkursy - tylko Oni? :)

0

Dokladnie roSzi. Popatrz na konkurs na logo 4programmers. Doslownie ze dwa byly loga (no, moze trzy :P) ktore byly na dobrym wysokim poziomie. A co algorytmow i tych rzeczy... Coz... przykro mowic, ale strona 4programmers.net nadal przewaza pod wzgledem osob poczatkujacych i lolkow. Moze w przyszlosci to sie zmieni, ale wiekszosc to poczatkujacy, a naprawde dobrych jest niewiele (z Kapustka na czele), wiec kto my mial wygrywac konkursy - tylko Oni? :)

Może, a może nie. na pewno jest wiele osób którzy nie korzystają z 4p, nie są zarejestrowani, a wpadali tu czasami. Ale nic, to tylko pomysł-propozycja.

Myślę, że powinieneś posta walnąć na stronę www.4webmasters.net

Jak wisuje adres tej strony , to mi sie otwiera kilka innych, z jakimś sklepem z bronią, jakimiś tabletkami, i książkami. to coś nie tak jest chyba.

A jeszcze zawsze jak ja coś zaproponuje, albo napisze, to ktoś to wyśmieje, zignoruje, skomentuje w niemily sposób, albo jeszcze coś. Może ktoś utworzy nowy teemat np. pt. "snie lubimy slave_k'a" i niech sie ludzie wypowiedzą o co im chodzi, jest tak już od dłuższego czasu. ;-( ;-( ;-(

0

A jeszcze zawsze jak ja coś zaproponuje, albo napisze, to ktoś to wyśmieje, zignoruje, skomentuje

Jaja sobie robisz czy poważnie mówisz??

pytałeś co myślimy o twoim pomyśle(tak było twoje pytanie) i już wiesz :-)

Chyba już koniec tematu.

0

Chyba już koniec tematu.

No wiesz. może jeszcze ktoś coś napisze. Pedros może byłby zainteresowany zrobieniem skryptu do dodawana adresów, on chyba lubi takie rzeczy robić, może jeszcze sie ktoś wypowie, a jak nie to nie i już. :-|

0

No wiesz. może jeszcze ktoś coś napisze. Pedros może byłby zainteresowany zrobieniem skryptu do dodawana adresów, on chyba lubi takie rzeczy robić, może jeszcze sie ktoś wypowie, a jak nie to nie i już. :-|

a moze jednak nie? a moze bezsensownie tak pisac?

0

a moze jednak nie? a moze bezsensownie tak pisac?

Dobra, widze ze nic z tego nie bedzie.
Tylko jeszcze może mi ktoś powie co to jest NTG.

Weźcie to wywalcie, albo co. po co ma wam miejsce na serwerze zajmować!!!! [???] [???] [co] [co]

0

Proponuje konkurs na najprostsza strone www i uprzejmie prosze o wreczenie mi glownej nagrody.

;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D

0

Proponuje konkurs na najprostsza strone www i uprzejmie prosze o wreczenie mi glownej nagrody.

;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D

Veto, na najprostsza to ja bym wygral: http://www.faszczu.private.pl

//To chyba nie widziałeś strony pq :-P - Marooned

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1