Zloty w gdańsku

0

Czy były, są lub będą <font color="red">w ogóle</span> jakieś zloty programistów w gdańsku???

0

Jak takowy zrobisz :> :-) zorientuj się kto jest z okolic...

0

Ja jestem za jakby co :):) Będę na pewno - szukaj dalej, wiem że "Kitek " również jest z Gdańska, ale nie będziemy przecież robić zlotów 3- osobowych. Może zlot od razu "Trójmiasta" ?

0

Z Maroonedem mieliśmy zlot 2-osobowy i nie było źle :)

//True, true - Marooned :-)

0

Można by było zrobić jakiś zlot - ale coś w stylu spotykamy się , gadamy i nara. Tylko taki żeby poznać innych programistów ze swojego rewiru. Ja osobiście nie znam prawie nikogo kto robi w delphi.

// I żeby przyszły programistki !!!

// Moglibyśmy się spotkć np. Na starówce, przy etc albo coś w tym stylu a nie na żadanej sali, później się gdzieś przejść - ale to by było tylko tak wstępnie. Trzeba by też namówić żeby przyszło dużo ludzi.

0

Hmm no to już.. dla kogo dojazd do Gdańska to żaden problem niech się tu wpisuje... ja na starówke jade 10 minut autobusem :)

0

Ja jadę 15 min. tramwajem... (2-ójką). Ale trzeba by mieć pewność ze przyszło by trochę ludzi a nie 2 albo 3

0

Kogo to obchodzi, ile minut jedziesz tramwajem? Takie szczegóły - jeśli Wam potrzebne - obgadajcie via gg czy na IRCu.

Wystarczyło napisać, że jeśli jest ktoś zainteresowany takim spotkaniem, to niech wali na Twój gg i tyle :-8.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1