potrzebne ksiazki

0

witam

mam prosbe do wszystkich. potrzebuję wszelkiego rodzaju e-ksiazek o Delphi.
Jezeli macie jakies, bardzo prosze o przeslanie. Najbardziej zalezy mi na
Vademecum Profesjonalisty.
Oto ksiazki ktore juz mam:
Delphi6 dla kazdego
Mastering Delphi6
Developer's Guide

mozecie zglaszac tu, jakie ksiazki posiadacie, a ja jutro dam znac...

dzieki z gory

0

DELPHI_6_VADEMECUM_PROFESJONALISTY (pl) 1,951 MB (rar)
Steve Teixeira ...

http://strony.wp.pl/wp/mw_marynarz

0

Już kiedyś o tym pisałem, mam Vademecum Profesionalisty dla Delphi 6. Słyszałem że jesteś modemowcem (a to ma jakieś 2,5 mB) więc podziele na kawałki i ci prześle. Chcesz ?

0

Można zapytac skąd masz Delphi6 dla kazdego (mam nadzieje, że jest to jakieś ogólnodostępne źródło) ?
Drugie pytanie: Ma któś tom II Vademecum Profesjonalisty, nie wiem dlaczego, ale ja mam tylko I.
PS. Chmmm... nikomu nie pomogłem a wręcz przeciwnie... :-|

0

Możecie wrzucić te stronki na jakiś server, to wswzyscy ściągną. A jak nie możecie, to chociasz dajcie na maila :P

0

Delphi 6 dla kazdego mam z helion.pl

a jesli chodzi o Vademecum to juz wyslalem prywatna wiadomosc do AndRew'a

0

MachineHead, napisz tu na forum, albo na GG bo wiadomość prywatna nie dotarła.........

[dop]
poszło! :) (w 5 załącznikach, tak żebyś mógł po kawałku sciągać)

0

MachineHead, napisz tu na forum, albo na GG bo wiadomość prywatna nie dotarła.........

jezeli mozesz to przeslij mi to Vademecum
dzieki z gory

[email protected]

0

A tak w ogÓle to gdzie mozna w necie znalezc e-ksiazki o programowaniu(tylko całe nie przykladowe rozdzialy i po polsku)?

0

Temat uwazam za zamkniety - bez piracenia tutaj i jeszcze jezeli chodzi o ksiazki :-/
Juz jednemu kolesiowi narobilismy kolo d**y, ze go ze szkoly chcieli wyrzucic w zwiazku z piraceniem ksiazek. Od tej pory wszystkie takie tematy beda kasowane.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1