gdzie ksiege kupic mam...

0

mam zamiar kupic sobie ksiazke Delphi 6 dla kazdego
I nie wiem czy mam zamowic ja przez inernet czy szukac
w sklepach. Czy sa jakies roznice? [browar]

0

jak zamuwisz przez internet z wydawnictwa to zaiste bedziesz mial taniej. tylko ze koszty wysylki tez. wienc sie zorientuj ile bedzie razem ile jest w sklepach i kup se taniej chyba ze wolisz to drozej.

0

Ja bym polecal przez neta - jak placisz przelewem, to nie placisz za przesylke dodatkowo.

Nie rozumiem, czemu ludzie obawiaja sie robienia zakupow przez internet - ja robilem je wiele razy i dla mnie jest to o wiele latwiejsze niz lazenie po ksiegarniach :] Ale jestem leniwy...

0

Nie rozumiem, czemu ludzie obawiaja sie robienia zakupow przez internet - ja robilem je wiele razy i dla mnie jest to o wiele latwiejsze niz lazenie po ksiegarniach :] Ale jestem leniwy...

Ja podobnie, niegdy nie mialem problemów...
No poza jednym przypadkiem gdzie coś zamówiłem i potwierdzenie miało przyjść mailem. Nie przyszło więc myslalem, że i zamowienie nie dojdzie, wydalem kase, a tu nastepnego dnia listonosz dzwoni do drzwi:)

0

Gdybym miał stałe łącze to nawet pizze zamawiałbym sobie przez neta.

Kupujcie książki przez neta, to się najbardziej opłaca gdy kupujesz na raz wiecej niż jedną książke

0

Jak pójdziesz do ksiegarni to ksiażkę masz od razu w ręku (cz w rece, nigdy nie wiem), a jak przez net to jeszcze czekasz aż dojdzie :((

0

Gdy kupowałem u wydawnictwa helion (Java dla każdego) to centralnie jak w środe wieczorem dałem zamówienie to w piątek w południe przyszło. Mało jest w księgarniach takich książek więc lepiej przez neta zamówić(ile kosztuje cie czasu i pieniędzy szukanie po księgarniach? choćby bilety :-)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1