Polscy studenci informatyki najlepsi na świecie

0

YO ;)
Niedawno odbył sie w Stanach jakiś ważny konkurs matematyczno-informatyczny ( chyba ) , w konkursie brały udział 3-osobowe grupy studentów informatyki z całego świata . I wiecie kto wygrał ;) . Oczywiście 3-osobowa grupa studentów informatyki z Uniwersytetu Warszawskiego ( jak dobrze pamiętam ) . Moje gratulacje dla tej trójki . Polska znowu pokazała klase :) . Zrobili nam , przyszłym informatykom niezłą reklame :) . Ale by było fajnei gdyby sie okazało , że któryś z tych stdentów jest tutaj zarejestrowany ...
[browar]

0

artykul na ten temat z serwisu http://www.hacking.pl:

Andrzej Gąsienica-Samek, Tomasz Czajka i Krzysztof Onak, studenci informatyki na Uniwersytecie Warszawskim, wygrali w środę światowe zawody w programowaniu komputerowym.
Zawody, organizowane przez Association for Computing Machinery, odbyły się w Beverly Hills w USA. Polegają na rozwiązywaniu zadań programistycznych, czyli opracowaniu algorytmu i napisaniu programu w języku Pascal, C lub C++ przez trzyosobowe zespoły.
Polska drużyna, pod opieką prof. Jana Madeya, wygrała kolejno eliminacje krajowe, środkowoeuropejskie i trafiła do finału światowego, w którym biorą udział przedstawiciele uczelni z całego świata. W Beverly Hills Polacy zdystansowali m.in. drużyny z prestiżowych wyższych uczelni amerykańskich i japońskich.

0

jakto ?? przecieŻ tam były 4 osoby, tą 4 byłem ja :>

0

jakto ?? przecieŻ tam były 4 osoby, tą 4 byłem ja :>

ty im sluzyles do podawania recznikow albo byles miesem armatnim (w USA zwanym Cannon Fodder :-) :-) )
ale lux nie bierz sobie do bani - zarcik

BTW miedzy naszymi avatarami widze dziwne podobienstwo..tyle ze moj jest nieprawdziwa fotka..heheheheh

0

Onak chodzil ze mna do szkoly.Jest naprawde dobry!!

0

ty im sluzyles do podawania recznikow albo byles miesem armatnim (w USA zwanym Cannon Fodder :-) :-) )
ale lux nie bierz sobie do bani - zarcik

no ale przynajmniej byłem w USA :-)

BTW miedzy naszymi avatarami widze dziwne podobienstwo..tyle ze moj jest nieprawdziwa fotka..heheheheh

no i co że tak wyglądam ? czy to znaczy ze można sie ze mnie wyśmiewać ? ;p ;p ;p ;p :p :p :p

0

Onak chodzil ze mna do szkoly.Jest naprawde dobry!!

I przy okazji jest synem mojego dyrektora z technikum, niepozorny koleś, a tak dużo w główce. :)

0

Polavy to wielka siła. Polscy informatycy są bardzo cenieni na zachodzie, a tak apropos tych trzech studentów, to oni tylko rozwiązali 9/10 zadań. reszta tylko 4/10 lub żadnego.

0

ty im sluzyles do podawania recznikow albo byles miesem armatnim (w USA zwanym Cannon Fodder :-) :-) )
ale lux nie bierz sobie do bani - zarcik

no ale przynajmniej byłem w USA :-)

BTW miedzy naszymi avatarami widze dziwne podobienstwo..tyle ze moj jest nieprawdziwa fotka..heheheheh

no i co że tak wyglądam ? czy to znaczy ze można sie ze mnie wyśmiewać ? ;p ;p ;p ;p :p :p :p

ad byles w usa? ja bylem na ukrainie..

a ze wygladasz jak przez okno to juz nie moja wina..i twoj osobisty dramat

(tylko nie mysl ze pisalem powaznie) :p :p :p :p
A na ukrainie powaznie duzo bylem :)

0

Lofix co to znaczy "wygladasz jak przez okno" ? :-D

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1