[Forum] Uwaga, wazne! Do wszystkich zarejestrowanych!

0

Informuje, ze za 2 dni, tj. 21 listopada o godz. 18.00 przestanie dzialac stare forum. Aby wszystko dzialalo
sprawnie, a przeniesienie starych postow i danych uzytkownikow przebieglo bezbolesnie nalezy:

  • Jezeli jestes zarejestrowanym uzytkownikiem forum to:
  1. Zarejestruj sie na glownej stronie serwisu (www.4programmers.net/register.php) podajac ten sam login
    oraz to samo haslo co na forum.
  2. Jezeli masz juz konto na stronie glownej serwisu zmien haslo na takie samo co na forum.

Za 2 dni odpowiedni program przeniesie dane uzytkownika z forum (podpis, ilosc postow, sygnaturka,
www, gg) do profilu glownego serwisu i z tego wzgledu dane dane z obu typow danych musza byc takie
same (login, haslo).

  • Jezeli nie jestes zarejestrowanym uzytkownikiem forum - sprawa Ciebie nie dotyczy.

W razie jakichs pytan - prosze pisac w tym temacie.

P.S. Zaraz po zmianie forum nie bedzie dzialac b4p - przynajmniej do czasu stworzenia nowej wersji.. :)
--Pozdrawiam!
Adam Boduch &[email protected]&gt
www.4programmers.net

0

Po co się powtarzać - to było na off topic a kto nie zauważy to jego spawa :-)--Nieważne czy producent jest z Ameryki czy z Niemiec i tak wszystko jest z Tajwanu

0

A kiedy mamy się zarejestrować? Jak próbowalem teraz to blad że użytkownik taki istnieje. Chce być pod tym samym loginem i haslem------------------------------------------------------------------------
Uwielbiam programować

W razie problemu, ksišżka pomoże

0

Trzeba się zarejestrować na stronie głownej serwisu.--Nieważne czy producent jest z Ameryki czy z Niemiec i tak wszystko jest z Tajwanu

0

Ale jak się rejestruje na glownej to też blad Duplicate coś tam...------------------------------------------------------------------------
Uwielbiam programować

W razie problemu, ksišżka pomoże

0

ja sie nie dziwie, ze pokazuje "Duplicate..." skoro juz raz zarejestrowales sie w serwisie, a Adam napisal:
2) Jezeli masz juz konto na stronie glownej serwisu zmien haslo na takie samo co na forum.

wiec wystarczy, ze wejdziesz tutaj:
http://www.4programmers.net/profile.php?id=190
i zmienisz haslo na takie jak jest na forum ---=-=[ Delphi 3, 6 ]=-=-
-=-=-==[ LKS ]==-=-=-
-=[ [email protected] ]=-

0

Napisalem tutaj, aby nikt nie mial pretensji iz nie wiedzial...
--Pozdrawiam!
Adam Boduch &[email protected]&gt
www.4programmers.net

0

Czy są teoretyczne szanse na namówienie kogoś ze specjalistów na uaktualnienie B4P ? Bardzo go
polubiłem i nie zniosę rozstania :( :( :(

--
Pzdr.
W.

0

A jak ja mam takie samo haslo tu i tu to co w tedy??????????????????????

Uwielbiam programować

W razie problemu, ksišżka pomoże

0

Wiktor napisał:
A jak ja mam takie samo haslo tu i tu to co w tedy??????????????????????

Jak masz taki sam login i takie samo hasło i tu i tu, to już nic nie musisz robić.--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

0

werw0e napisal:
A czy mozna prosic o zmienienie nicka z werwoe na werw0e na glownym??

juz sie robi ;)---=-=[ Delphi 3, 6 ]=-=-
-=-=-==[ LKS ]==-=-=-
-=[ [email protected] ]=-

0

LKS napisał:
&gtjuz sie robi ;)

thx ;]--Pamietaj że święto zmarłych stanie się także twoim świętem.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1