Wątek przeniesiony 2016-10-23 15:45 z C# i .NET przez DibbyDum.

Czy jak napiszę program który loguje mi się na konto to będzie groziło mi jakieś niebezpieczeństwo?

0

Witam, otóż od jakiegoś czasu moja podróż z C# trwa i postanowiłem napisać coś przydatnego(dla mnie). Otóż chce napisać program, który zaloguje się na moje konto 24play i sprawdzi ile internetu mi zostało. O ile mi się uda, to czy grozi jakieś niebezpieczeństwo, z tej racji, że jakiś program się za mnie loguje i mi to sprawdza? Da się jakoś "przechwycić" ten program?

0

tak

0

Jeśli się logujesz na swoje konto to OK, jak na czyjeś to wrzucą cię do kicia :)

0

Sam program do sprawdzania stanu konta nie brzmi groźnie (dla firmy Play), więc raczej nie masz się czego obawiać; Przeglądarka to też program - żadna więc różnica przez który z nich się zalogujesz.

0

Mistrze a podpowiedzcie mi w czym lepiej będzie napisać program w którym klikamy gdzieś kursor na stronie i on będzie tam mi wklejał z programu obrazki ascii. Program ma mieć graficzny interfejs jak te floodery dawne pisane w Delphi. Ale ja chce wybrać pomiędzy Python i JavaScript który będzie lepszy do tego? Czy jeden z tych języków ma taka bibliotekę do wklejania tekstu w migoczący kursor. np po odczekaniu 2 sekundy?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1