Spotkaliście się z ujemnymi punktami za egzamin na studiach ?

0
autorrrrr napisał(a):

A według mnie ty zdobyłeś -100 pkt za to, że piszesz z anonima, bo nie masz jaj, żeby napisać z własnego konta.

I kto to pisze - anonim...

0
Wielki Kod napisał(a):
autorrrrr napisał(a):

A według mnie ty zdobyłeś -100 pkt za to, że piszesz z anonima, bo nie masz jaj, żeby napisać z własnego konta.

I kto to pisze - anonim...

Bo ja jestem tu regularnie banowany za szerzenie prawdy i bronienie się przed takimi hienami -> jak jesteś takim chojrakiem to możemy się spotkać.

4

@pan_wieczny_ból_dupy:
Informuje cię oficjalnie że organy ścigania zostały poinformowane o groźbach pobicia kierowanych pod adresem kilku użytkowników forum, taka sama informacja została przesłana także do władz klubu Ankos MMA Poznań oraz do dziekanatu Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej. Dodatkowo link do tego tematu został przesłany do dra Jarosława Warczyńskiego.
Życzę miłego weekendu. Zalecam zastanowić się co powiesz w poniedziałek w dziekanacie albo we wtorek na wykładzie... Może poproś kogoś z kolegów żeby nagrywał, skoro tak dobrze wam to idzie?

0
Shalom napisał(a):

@pan_wieczny_ból_dupy:
Informuje cię oficjalnie że organy ścigania zostały poinformowane o groźbach pobicia kierowanych pod adresem kilku użytkowników forum, taka sama informacja została przesłana także do władz klubu Ankos MMA Poznań oraz do dziekanatu Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej. Dodatkowo link do tego tematu został przesłany do dra Jarosława Warczyńskiego.
Życzę miłego weekendu. Zalecam zastanowić się co powiesz w poniedziałek w dziekanacie albo we wtorek na wykładzie... Może poproś kogoś z kolegów żeby nagrywał, skoro tak dobrze wam to idzie?

Groźby pobicia jesteś żałosny :)

3

Mam nadzieje że dla smutnych panów z odznakami będziesz miał lepsze wyjaśnienie. Szczególnie, że ze względu na fakt że trenujesz sztuki walki, takie groźby z twojej strony muszą być traktowane poważnie.

0
Shalom napisał(a):

Mam nadzieje że dla smutnych panów z odznakami będziesz miał lepsze wyjaśnienie. Szczególnie, że ze względu na fakt że trenujesz sztuki walki, takie groźby z twojej strony muszą być traktowane poważnie.

No będzie zabawnie gdy przyjdą i powiedzą mi, że napisałem "jak chcesz to możemy się spotkać chojraku" ... :)

Shalom napisał(a):

Mam nadzieje że dla smutnych panów z odznakami będziesz miał lepsze wyjaśnienie. Szczególnie, że ze względu na fakt że trenujesz sztuki walki, takie groźby z twojej strony muszą być traktowane poważnie.

Naprawdę równie żałosnej osoby od Ciebie to nie widziałem obrażasz mnie na każdym kroku, oczekujesz szacunku dla swojej osoby pomimo tego i na końcu oczerniasz mnie, że niby ja miałbym grozić komuś pobiciem, jesteś naprawdę żałosny.

0

Świetnie się czytało ten temat, ktoś wie jak się zakończyła ta sprawa? :P
@Shalom serio poinformowałeś Policję i Uczelnię, czy tylko postraszyłeś gościa ? :)

0

Ja też jestem ciekawy jak się potoczyły losy tego nieszczęśnika?

2

policja.jpg
prokuratura.jpg
jeff.jpg

Albo jak to mawia teraz młodzież bagiety już jado ;] Tu jeszcze piosenka żeby się wczuć w klimat:

0

user image

Sorry, nie mogłem się powstrzymać.

0

Jasne - byly testy wyboru z ujemnymi punktami, po to zeby nie strzelac jak sie nie wie:)

0

eee tam iść przez życie ciągle na łatwizne? krótkie pytania i odp zamknięte to bzdura, ja tam wolę się pomęczyć w szkole, jak i w życiu żeby być kimś i zrobić http://futureprint.pl/ploter/ coś na wzór tej drukarni 3D, czyli to co mam zamiar zrobić od najmłodszych lat.

0

troszke nie fair ;/ jak się potem ocenia jak ktos jest na minusie;d

0

user image

"Przypadek? -> Nie sądzę", jednak opłaciła się ta kilkudniowa nauka do tego egzaminu, co nie zmienia faktu, że tej wiedzy i tak raczej nigdy nie wykorzystam, ale jeśli wykorzystam to niech Was ten z góry błogosławi ...

Poza tym z tymi minusowymi punktami było tak, że dostawali je ludzie którzy naprawdę pisali od rzeczy i głupoty, takie, że faktycznie na tego minusa się zasługiwało. (tj. trzeba było się naprawdę postarać żeby dostać tego minusa)

0

Wczoraj miałem egzamin poprawę egzaminu w którym na 4 możliwe odpowiedzi ilość poprawnych mogła być od 1 - 4. Jeżeli zaznaczyłeś 2 poprawne, a były 3 to - 1 bo powinieneś wykryć wszystkie. Jeżeli zaznaczyłeś za dużo to oczywiście też - 1. Punkt był tylko wtedy gdy zaznaczyłeś idealnie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1