[OT] Dział Projekty

0

Pragne podsunac nowy pomysl stworzenia nowgo dzialu w serwisie. Dzial nazywalby sie "Projekty". Kazdy
uzytkownik moglby dodac na serwer projekt Open Source. Dostalby adres
www.4programmers.net/nazwa_projektu. Kazdy moglby sie dolaczyc do pisania projektu, kazdy projekt
mialby swoje forum dyskusyjne, mozliwosc tworzenia sond. Uzytkownik moglby dodawac nowe pliki,
komentarze itp. itd... Jeszcze oczywiscie nie mam "wizji", jak to by mialo funkcjonowac, ale podsuwam
tylko pomysl. Co o tym myslicie?
--Pozdrawiam!
Adam Boduch &[email protected]&gt
www.4programmers.net

0

Jestem jak najbardziej za. Naszowi też się spodoba - będzie gdzie umieszczać pliki do projektu przeglądarki :):).--Vogel [Delphi 6 PE]

Life is just a dream, you know...
[Cowboy Bebop]

0

Pomysł jest SUPER {brawo} {browar} :-)
Tylko nasz projekt niestety nie jest Open Source (ustaliliśmy na początku)...
Możemy umieszczać najnowsze wersje, tutoriale oraz Pathe:-)

Pracuję w Delphi
+---------------------------+
Pozdrawiam
GG: 4079188
[email protected]

0

Jestem za!
--Szymek

Doświadczenie - jest to coś co zdobywasz tuż po chwili kiedy go potrzebowałeś.

0

Świeeeetnie!!! Mam nadzieję, że projekt ten zostanie uruchomiony w jak najszybszym czasie!!!!--Pozdrowienia dla wszytkich śle unregistred_user

0

cos jak sourceforge.net?--Vroc
&ltDelphi Knight&gt

0

Dokladnie, Vroc! O to chodzi, tyle, ze made in poland :)
--Pozdrawiam!
Adam Boduch &[email protected]&gt
www.4programmers.net

0

"Jestem za, a nawet przeciw" :P--Spin
Delphi - Lets make Windows better....

0

To jeżeli już tak jesteśmy przy działach, to ja nie obraziłbym się, gdyby oprócz utworzonego działu Java powstał dział Assembler.--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

0

Myśle że dodanie działu Assembler to bardzo dzobry pomysł.

{hello}

0

Na razie trzeba jeszcze przemyslec jak to by wszystko wygladalo. Poza tym najgorsza sprawa - tworzenie
katalogu dynamicznie na serwerze - ze wzgledow bezpieczenstwa nie da sie :((

Poza tym nie byloby tu miejsca na projekty OpenSource typu Kaukulator 20000 :) Vogel, piszesz o
projekcie przegladarki. Jezeli tworzysz ja sam to OK, ale jezeli korzystasz z kontrolki ActiveX to... sorry,
ale nie jest to nic wielkiego - nie jest to nowa przegladarka tylko IE - nic wiecej. To tak, jakbys tworzyl
nowy samochod, ale korzystajac z silnika istniejacej juz marki... Mozilla jest OpenSource - mozesz zabrac
sie za jej udoskonalanie.

Poza tym jeszcze jest wiele do obgadania. Wszystkie projekty OpenSource musza byc staranne i porzadne,
aby ludzie mogli sie w tym wszystkim polapac. Kazdy plik musi miec stosowny naglowek, opis
wykorzystania tego pliku. Kazdy modul musi miec sensowna nazwe, a nie np. "Unit1", "Unit2" itd...
Wszystko musi byc starannie opisane wg. pewnych regul, regul, ktore beda jasne dla wszystkich i ktore
beda przestrzegane przez wszystkich. Dodatkowo taki projekt musi byc dobrze opisany itp. Uzytkownicy
biaracy udzial w projekcie beda mogli dodawac na serwer poprawiony plik itd.. trzeba zrobic liste rzeczy do
zrobienia, rzeczy juz zrobionych. Bedzie duzo pracy...
--Pozdrawiam!
Adam Boduch &[email protected]&gt
www.4programmers.net

0

Adam Boduch napisał:
Vogel, piszesz o projekcie przegladarki. Jezeli tworzysz ja sam to OK, ale jezeli korzystasz z kontrolki ActiveX to... sorry, ale nie jest to nic wielkiego - nie jest to nowa przegladarka tylko IE - nic wiecej. To tak, jakbys tworzyl nowy samochod, ale korzystajac z silnika istniejacej juz marki... Mozilla jest OpenSource - mozesz zabrac
sie za jej udoskonalanie.

To nie mój projekt. To pomysł Naszego, a ja się tylko dołączam. I żadnych ActiveX - wszystko jest robione od_nowa.--Vogel [Delphi 6 PE]

Life is just a dream, you know...
[Cowboy Bebop]

0

Adam Boduch napisał:
Poza tym jeszcze jest wiele do obgadania.

To moze kolejne spotkanie na ircu :-) Ostatnio nie bylo tak zle :-) A na #4programmers.net jest tak pusto :-)

--
pozdrawiam PEDROS {hello}

Encyklopedia was potrzebuje:
www.4programmers.net/delphi/help.php

Delphi 6 Personal.

0

Pedros napisał:
To moze kolejne spotkanie na ircu :-) Ostatnio nie bylo tak zle :-)

Prawie się dogadaliśmy ;) --Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

0

:( Chyba troche sie opozni wprowadzenie tego projektu w zycie. Nie moge sie dogadac z adminem, nie
wiem, czy sciezka do projektu bedzie miala URL: 4programmers.net/nazwa_projektu, gdyz nie da sie to
tak prosto zrobic. Byc moze bedzie to po prostu URL do pliku
4programmers.net/project/nazwa_projektu.php
--Pozdrawiam!
Adam Boduch &[email protected]&gt
www.4programmers.net

0

Adam Boduch napisał:
:( Chyba troche sie opozni wprowadzenie tego projektu w zycie. Nie moge sie dogadac z adminem, nie wiem, czy sciezka do projektu bedzie miala URL: 4programmers.net/nazwa_projektu, gdyz nie da sie to tak prosto zrobic. Byc moze bedzie to po prostu URL do pliku 4programmers.net/project/nazwa_projektu.php

Nie widzę tu żadnego problemu. 10 literek więcej do wpisania chyba nie sprawi nikomu problemu :)--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1