'Konkurs na najbardziej poryty kod' is coming back!

3

Tak, Panie i Panowie, po czterech latach nieobecności Konkurs na najbardziej poryty kod powraca!

Planuję 3 edycje trwające po 2 tygodnie. W każdej edycji będzie używany inny język, tak więc dla każdego coś się znajdzie ;) Wszystkie informacje w tabelce:

Edycja Język Czas na zgłaszanie kodów Czas na głosowanie
VI C++ 17 lipca - 31 lipca 1 sierpnia - 7 sierpnia
VII C# 31 lipca - 14 sierpnia 15 sierpnia - 21 sierpnia
VIII Java 14 sierpnia - 30 sierpnia 31 sierpnia - 6 września
Propozycje zadań (prosiłbym na PW) oraz wszelkie inne sugestie mile widziane :)

Pozdrawiam,
poryty lukasz1235

4

A kiedy konkurs na kod PHP, który nie jest "poryty"?

No ale w sumie konkurs na najbardziej poryty kod w PHP też można by było zrobić - PHP samo w sobie jest na tyle magiczne, że celowe umagicznianie kodu mogłoby być zabawne.

Edit: No i javascript też daje pole do popisu.

0

A ja jednak z góry odrzuciłem języki w których każdy kod jest poryty ;) Ale kto wie, może kiedyś...

7
lukasz1235 napisał(a):

A ja jednak z góry odrzuciłem języki w których każdy kod jest poryty ;) Ale kto wie, może kiedyś...

To chyba zapomniałeś z tej listy wyrzucić C++ ; p

0

@Satirev Niby tak, ale zauważ, że w C++ jest dużo możliwości "kreatywnego" zrycia kodu, nie tylko polegając na dziwnostkach samego języka. Sam zobaczysz ;)

0

Gdyby nie nda to wstawiłbym kod pewnej agencji rządowej :)

0

No i zgodnie z planem kolejna edycja: http://4programmers.net/Forum/Off-Topic/255983-konkurs_na_najbardziej_poryty_kod_edycja_vii_etap_i_-_c

PS. Macie ostatni dzień na wzięcie udziału w edycji C++ ;)

0

Jeszcze jak by był konkurs na najbardziej poryty kod w pythonie to bym się bardzo ucieszył :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1