Konto PluralSight

1

Cześć,
szukam osoby która jest chętna zakupić ze mną na spółkę subskrypcje na PluralSight (wersję BASIC 29$/msc). W tej sprawie PW.
A w temacie może ktoś się wypowiedzieć nt. tych kursów?
Zamierzam wziąć najpierw 10dniowy trial ale muszę poczekać na nową kartę.

1

Wielu moich znajomych bardzo sobie ceni i poleca kursy PluralSight. Ja osobiście nigdy nie korzystałem z nich, więc nie mam zdania.

0

Nikt nie jest zainteresowany?

1

Plusy:

  • dobre kursy dla juniorów/regularów (ogółem merytorycznie poziom jest przyzwoity, zdarzają się słabsze, ale łatwo je wyłapać)
  • znajomi z jednego znanego korpo chwalą sobie kursy Javy oraz takie uczące dobrych praktyk czy patternów (swoją drogą wiele firm daje jako bonus konto na pluralsight)
  • dobra jakość video zazwyczaj, nie ma problemów z serwerami

Minusy:

  • kursy front-endowe szybko dezaktualizują się (ale to nie ich wina, tylko branży), w związku z czym możesz mieć problemy z działaniem czegoś w nowej wersji biblioteki/frameworku
  • bardzo późno dochodzą kursy z nowinek technologicznych
  • aplikacje tworzone w ramach kursu często są bezużyteczne (odnoszę wrażeni, że czasem brakuje twórcom pomysłów) i już nie chodzi o to, żeby były to zajebiste appki gotowe niemal na produkcję, ale żeby chciało się coś takiego pisać, a nie wszystko na jedno kopyto
  • czasem jakość prezentacji trochę trąci latami '90
  • jeśli szukasz kursów na poziomie zaawansowanym, to możesz się zawieść.

Polecam osobom, które są średnio-zaawansowane lub początkujące w danym zagadnieniu. Jeśli ktoś zjadł zęby na danej technologii/języku czy ogółem programowaniu, to możliwe, że nic tam nie znajdzie interesującego.

Powodzenia!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1