Kto napisze firewalla pod Windows 7?

0

ten systemowy jest niefunkcjonalny

chodzi o to zeby blokowac pliki exe programy ktore lacza sie z netem

nic wiecej

0

Wyszukaj w menu albo w panelu sterowania "Zapora systemu Windows z zabezpieczeniami zaawansowanymi".
Możesz ustawić tam bardzo dużo, włącznie z blokowaniem pojedynczych exeków.

0

pod windows xp korzystalem z ashampoo firewall calkiem niezly byl

pod windows 7 jest windows firewall control ale cos mi zle dziala

0

No super, ale Windows Firewall pozwala na blokowanie protokołów i portów, programów, adresów IP, rodzajów sieci, i jeszcze paru innych rzeczy. Nie wystarczy Ci?

0

ten windowsowy raz blokuje raz nie

przynajmniej u mnie

i jest strasznie niefunkcjonalny

0

na pewno jest niewygodny - nie ma opcji pytania o każdą akcję, która nie wpada w żadną regułę, ale funkcjonalności większej nie widziałem w innych firewallach ;)

0

Ja uzywalem ZoneAlarm i Comodo, oba dosc lekkie firewalle i mam pelna kontrole nad kazdym programem, ktory chce dostep do neta i innych zasobow (oczywiscie zaleznie od typu pracy - domyslnie wiekszosc firewalli pracuje w pewnym trybie adaptacji i pyta gdy "domysli" sie zagrozenia).

0

Polecam ZoneAlarm, wersja darmowa powinna ci wystarczyć.

0
dzek69 napisał(a):

funkcjonalności większej nie widziałem w innych firewallach ;)

Mało widziałeś. ZoneAlarm ma więcej funkcji.

0

Nie wiem jak teraz, ale dawniej ZoneAlarm strasznie gryzl sie z niektorymi antyvirami (pomijajac ta wade byl bardzo fajny).

0

wystarczy ci systemowy firewall. Trzeba pamietac ze blokowanie ma wyzszy priorytet - zablokujesz raz (wystarczy nawet anulowac potwierdzenie gdy wyskoczy okienko z zapytaniem o pozowolenie), to potem dodanie reguly zezwalajacej nic ci nie da, trzeba usunac wpis odnosnie blokady.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1