Alkohol

0

To jest zupelnie Off-topic.

Zadano mi pytanie, jak wyglada w Polsce konsumpcja alkoholu przez mlodziez w wieku 15-20 lat. Poniewaz sporo forumowiczow jest w tym wieku, chetnie bym uslyszal Wasze oceny. Prosze potraktowac to powaznie.--Pawel {Delphi 6 Personal}

Po pierwsze: naciśnij F1

0

To ma być ankieta?
Dobra. Więc jak na AA
Nazywam się Dryobates, mam 19 lat i jestem alkoholikiem :)

A na poważnie to jest tak, że piję głównie do towarzystwa.
Pijam głównie piwo. Wino rzadko (nie licząc tego wyjazdu do Hiszpani, gdzie wino piło się jak wodę, bo było tańsze :) ). W Polsce wino piję bardzo rzadko, bo nie ma dobrego taniego wina (tylko siary). Wódki raczej też nie pijam, bo mi po prostu nie smakuje. Prędzej jakieś drinki.

Wniosek: piję niezwykle mało (zwłaszcza w porównaniu do moich znajomych)--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

Prośba o pomoc do Delphi po polsku. Oceniajcie i dodawajcie komentarze
http://codecentral.borland.com/codecentral/ccweb.exe/listing?id=18659

Oficjalny kanał IRC serwisu 4programers:
serwer: warszawa.ircnet.pl sieć: POLNet kanał: #4programmers.net

0

Ja też coś napisze :)

Jako że jestem uczniem technikum temat alkoholu nie jest mi obcy... ;)
Ja również pije dla towarzystwa lub czasami walne piwko, dwa jak gdzieś ide i chce mieć humor :)
Z moich obserwacji młodzież pije dużo ( szczególnie w wieku 16 - 17 lat ) kiedy się zaczyna.
Chociaż według mnie równie dużo jest osób które palą marichuane - jeśli nie więcej.
U mnie w klasie chyba z 70 - 60 % - czy to dużo ? Moim zdaniem tak.
Jak mam kase ;) to pijam piwo - przeważnie Tatre bo jest dobre jak za tą cene.
Co do win to zgadam się z Dryobates - większość to same siary. Raz taką piłem i wystarczy :)
Tanie i w miare dobre ( nie zajeżdza siarą ) jest wino Cavaliero ( nie pamietam jak się pisze )
w kartonie - 1l.
Vódki też pije mało - nie jest to zbyt dobry napój. Choć na takich okazjach jak 18nastka nad rzeką
jest niezastąpiona ;)
Ostatnio piłem Vódke która mi naprawde smakowała - brzoskwiniowego Nikolausa (?).
Ale była słaba bo tylko 21%

W sumie też pijam mało - ooot jak się okazja trafi.

ps. no to zdrowie {browar} ;) --"Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć"

----- MCkawa -----
Delphi 6 / C / C++

0

Jezeli chodzi o picie to u mnie inaczej wyglada to przed i po ok 10 sierpnia (nie wiem dokladnie bo w wakacje nie liczylem dni) No wiec przed 10.08 pijalem zadko ale jak juz bylo bo raczej duzo :( I bylo to przede wszystkim piwo. Zdarzyo sie takze ze pilem czysta wodke popijajac nalewka :-) (cos strasznego) Zdarzalo sie ze pilem takze (lecz to o wiele rzadziecj) nalewke :-) No i szlismy z kumplami do parku i tam po naleweczce :-) Ale ok 10.08 po przygodzie w parku postanowilem bardzo ograniczyc picie :-) dla mnie przygoda byla straszna choc z boku to moglo wygladac nawet zabawnie :-) No i od tamtego czasu moim idolem jest :-) LKS Od tamtego dnia wypilem tylko jedno male piwo i nic poza tym :-) I mam nadzieje ze tak juz zostanie :-) Niestety w piatek jest osiemnastka i do tego podwojna :-) ale jak sobie obiecalem to tak musi byc :-) Jednak MCKawa wspomnial o czyms goeszym od alkoholu :| Moze w mojej klase to nie jest za duzy problem (bo moja klasa nie toleruje narkotykow i jest jakby dyskryminacja bioracych) ale sa dwie osoby ktore weglug mnie bez monaru sie nie obeda i to jest straszne ;( --pozdrawiam PEDROS {hello}

Szukasz pomocy - najszybsza na ircu
#4programmers.net

Delphi6 Personal

0

To ja napisze też cosik. Mam 22 lata i sesje w trakcie tzn 1 poprawka i jeden komis niestety(Life is brutal) I codziennie z kumplem z bloku po 23 idziemy na piwko najczęsciej 2 w poniedziałek było więcej nie pamiętam ile ale wtedy oblałem poprawke więc to sie nie liczy.:-) Średnio raz w tygodniu to pijemy 4-8 piwek.:-)
Wina to nie pije no chyba że swoje ale tym razem nie wyszło mi. Na imprezach to sie zdarza jakiś kieliszek wina nic więcej a co do wódki to najlepszy jest spiwytus :-) bo po nim głowa nie boli jednak to już rzadko się zdarza nie lubie pić czegoś po czy trzeba popijać. Dziś nie ide na piwo bo się ucze w sobote gramy po sieci około 11 osób to wyppijemy średnio po 4-6 na głowe średnia wieku 21 lat :-) . A ..... jak zdam wszystko już to pewni skrzynke w siebie zmieszcze ale do domu już pewnei nie dotre!!

Dlaczego ja pisze zawsze e przed i zmienie klawe chyba:-)

Powodzenia {hello}
Waldi Koronowo
[email protected]

0

MCkawa napisal:

Z moich obserwacji młodzież pije dużo ( szczególnie w wieku 16 - 17 lat )

ehm mam lat 17 i w calym swoim krotkim zyciu wypilem 2 gora 3 cale piwa :)

Pedros napisal:

No i od tamtego czasu moim idolem jest :) LKS

ciekawe dlaczego ;)

jezeli chodzi o te picie alkoholu to dla mnie wydaje sie to smieszne jak gowniarz ktory ledwo odrasta od ziemi mowi cos w stylu: "wypilem wczoraj piec browarow i ledwo do domu doszedlem, ale ze mnie super zajefajny gosc" buhahaha to jest naprawde smieszne, dzieciak mysli ze jak wypije te piec browarow to zaimponuje kolegom ;)
dla mnie wydaje sie to glupie :)
jezeli chodzi o zuli, chlorow (czy jak ich tam zwal) ktorzy potrafia przepic wszystko, to dla mnie takie postepowanie jest zalosne :( wezmie taki chlor ktory ma rodzinke przepije wyplate (albo sprzeda telewizor na ktory zonka pracowala 3 miechy) a potem corka albo synek nie ma co na d... wlozyc bo nie ma kasy na zwykle spodnie, a wzial by taki chlor przestal pic to i by dla synka/corki chalupe kupil ;)
jezeli chodzi o bezrobotnych alkoholikow to tez takie zule zasrane ktore zamiast szukac pracy ida pod budke z piwem i loja denaturat ;) to podobno za komuny brali takich denatow i gonili ich do pracy (np. sprzatania ulic), szkoda ze teraz tak nie ma :(
ehm ale sie rozpisalem ;)
ok wezmy inne nalogi ;)
palenie papierosow:
tak jak przy alkoholu gowniarze mysla ze zaimponuja tym paleniem kolegom a w rzeczywistosci truja swoj mlody organizm :(
heh sam kiedys tez bylem takim glupim gowniarzem i palilem papierosy (bylem wtedy chyba w 4 klasie podstawowki :) ) na cale moje szczescie przestalem sie truc :)
i nie pale juz od ponad hmm... 4 lat :)
palenie gandzi:
co by tu napisac ? ;)
sam nie pale i nie chcĘ palic
ale tez nie lubie jak inni pala ziolo :) heh na Jamajce pali kazdy(tam jest inna kultura) ale my mieszkamy w Polsce ;)

heh tak wiec podsumowujac:
mam 17 lat i nie pale, nie pije, a chodze i zyje :P
walic ten pierd..... alkohol !!!!!!!!!! :)

dobra nie chcĘ wiecej pisac bo i tak nikt sobie tego do serca nie wezmie :)

ps. sorki za wszystkie bledy gramatyczne, ortograficzne i skladniowe ;)

--
-=-=[ Delphi 3, 6 ]=-=-
-=-=-==[ LKS ]==-=-=-
-=[ [email protected] ]=-

0

Nudzi sie... moze tez sie wypowiem. Dla mnie (19) alkohol nie jest odpowiednia używką, za mlodu (15-16) praktykowalem czesciej, ciekawie bylo, ale nigdy nie zapilem tak mocno paly, zeby byc nieprzytomnym, nic nie pamietac etc. Ogolnie, to wszystko zalezy od tego, jaki cel przyswieca naszym poczynaniom. LKS napisal, ze gowniarze czesto siegaja po alkohol, zeby zaimponowac rówiesnikom, dziewczynom etc. . Prawda jest taka, ze mlody czlowiek nie jest w pelni swiadomy swoich czynow (np 10-12 latki wąchajace klej). Wszystko przychodzi z wiekiem i ze stopniem zaawansowania wspolczynnika 'doroslosci' u konkretnej osoby. Jako, ze stary ze mnie juz dziad, picie alkoholu 'na pokaz' nie budzi (i nigdy nie budzilo) mojego zainteresowania. Podejrzewam, ze podobnie jest z wiekszoscia ludzi &gt= mojemu wiekowi. Co do mojej osoby, to pifko sporadycznie, wodka raz na ruski rok, ale szczerze mowiac sam nie wiem dlaczego pije. Byc moze jest to wplyw jakiegos stereotypu, ale co tam... O wiele lepsza od alkoholu jest gandzia, chociaz nie polecam do konsumpcji w towarzystwie, poniewaz oprocz zajebistej śmiechawy, nie wniesie palenie do Twojego zycia nic pozytywnego. To co wg mnie jest najlepsze w marichuanie, to palenie w samotnosci (najlepiej dom) i dobra muzyka (taka, ktora lubisz). Oczywiscie wszystko trzeba robic z umiarem, bo trafka jest juz bardziej niebezpieczna od alkoholu i mozesz nieostroznie postawic dalsze kroki w karierze narkotykowej (tzw. schemat ;) ). Pamietaj, ze wszystko jest dla ludzi, a marichuana na pewno nie zabija, wg mnie warto sprobowac. Probowalem jeszcze fety i lyknalem kilka 'dropsow' i musze powiedziec, ze na balety najlepsza jest tableta. Nie radze probowac, bo strasznie mocno ciagnie, zeby wziac drugi raz. Faza po XTC jest o kilkaset tysiecy nieb lepsza od tej od gandzi, ale jak wszedznie, jest to odczucie subiektywne. Podsumowujac, liczy sie cel postepowania, jesli bierzesz/pijesz bez glowy to juz po Tobie, narkotykow nie nalezy sie bac, wszystko jest dla ludzi.

do pq: pomysl na ankiete spoko, ale uwazam, ze programisci, to spoleczesntwo nieco bardziej dojrzale niz mlodzi narkomani i alkoholicy, a przez to mniej pija ;) i z tego powodu pq tutaj danych statystycznie prawdziwych nie otrzymasz ;)

--
LSD - Discover The New Way Of Thinking

0

LKS napisał:
&gtPedros napisal:
&gt&gtNo i od tamtego czasu moim idolem jest :) LKS
&gt
&gtciekawe dlaczego ;)

No bo dzisiaj ide na 18-stke i chcialbym nie wypic ale presja otoczenia jest straszna wiec chyba choc symbolicznie wypije :-)--pozdrawiam PEDROS {hello}

Szukasz pomocy - najszybsza na ircu
#4programmers.net

Masz cos ciekawego. Napisz gotowca:
http://www.4programmers.net/delphi/gotowce/index.php?action=create

Delphi 6 Personal.

0

Romantiko napisał:
&gtdo pq: pomysl na ankiete spoko, ale uwazam, ze programisci, to spoleczesntwo nieco bardziej dojrzale niz mlodzi narkomani i alkoholicy, a przez to mniej pija ;) i z tego powodu pq tutaj danych statystycznie prawdziwych nie otrzymasz ;)
&gt
A ja bym taki pewien nie był. Społeczność programistów jest taka sama jak każda inna (może z tym wyjątkiem, że więcej jest wśród nas świrów :P ).
Społeczeństwo bardziej dojrzałe? :D To co kogo interesuje nie ma wiele wspólnego z dojrzałością (a już na pewno nie można powiedzieć dojrzały o człowieku w wieku 15-20, przynajmniej nie o każdym).
Poza tym kto powiedział, że ankieta ma wypytywać wśród narkomanów? Mnie się zawsze wydawało, że ankiety mają badać przeciętnych ludzi.--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

Prośba o pomoc do Delphi po polsku. Oceniajcie i dodawajcie komentarze
http://codecentral.borland.com/codecentral/ccweb.exe/listing?id=18659

Oficjalny kanał IRC serwisu 4programers:
serwer: warszawa.ircnet.pl sieć: POLNet kanał: #4programmers.net

0

Dryobates, jesli to powyzej bylo do mnie, to hmm.... radze ci sie nauczyc czytac (pwrot do szkoly etc.) bo kompletnie nie zrozumiales tego, co napisalem...

Pozdrawiam {hello}

--
LSD - Discover The New Way Of Thinking

0

Romantiko napisał:
&gtDryobates, jesli to powyzej bylo do mnie, to hmm.... radze ci sie nauczyc czytac (pwrot do szkoly etc.) bo kompletnie nie zrozumiales tego, co napisalem...
&gt
W szkole nigdy nie szło mi dobrze z polskim. Chyba wrócę do niej, bo naprawdę nie zrozumiałem o co Ci chodzi, jeżeli nie o to, że ankieta jest skierowana do złej społeczności.--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

Prośba o pomoc do Delphi po polsku. Oceniajcie i dodawajcie komentarze
http://codecentral.borland.com/codecentral/ccweb.exe/listing?id=18659

Oficjalny kanał IRC serwisu 4programers:
serwer: warszawa.ircnet.pl sieć: POLNet kanał: #4programmers.net

0

Dryobates napisał:
&gt&gtDryobates, jesli to powyzej bylo do mnie, to hmm.... radze ci sie nauczyc czytac (pwrot do szkoly etc.) bo kompletnie nie zrozumiales tego, co napisalem...
&gt&gt

eeh, zeby sie czepiac literowek...

&gtW szkole nigdy nie szło mi dobrze z polskim. Chyba wrócę do niej, bo naprawdę nie zrozumiałem o co Ci chodzi, jeżeli nie o to, że ankieta jest skierowana do złej społeczności.

tak tak, wracaj...

Pozdrawiam {hello} --LSD - Discover The New Way Of Thinking

0

Dzieki wszystkim za odpowiedzi, chetnie uslysze wiecej. Zdaje sobie oczywiscie sprawe, ze nie jest to zadne przekrojowe badanie socjologiczne, ze pytam ludzi nalezacych do konkretnej grupy. Ale i tak jest to ciekawe!!!--Pawel {Delphi 6 Personal}

Po pierwsze: naciśnij F1

0

LKS napisał:
&gtehm mam lat 17 i w calym swoim krotkim zyciu wypilem 2 gora 3 cale piwa

no to jesteś w mniejszości ;)
chociaż ja też zacząłem pić w wieku 17 lat więc uważaj ... :p

za to nie pale, nie paliłem i nie będe palić niczego :)
zresztą moda na palenie papierosów już mineła...

co do osób które nie pija niczego...
były takie osoby w mojej klasie ale powoli się wykruszały i w tej
chwili została może jeszcze z jedna ( choć nie sądze ;))
Ale piją mało, tylko okazyjnie i to najczęściej nic mocniejszego niż piwo...

następna grupa to ludzie którzy piją częściej, ale też okazyjnie
( po prostu okazji mają więcej ;)) i piją nie tylko piwo. Tu chyba ja pasuje :)

Mam też w klasie kilka osób ( z 7 ) dla których używki typu alkohol,
marysia są czymś niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania.
Mogą pić zawsze i wszędzie a alkoholu nigdy nie jest za wiele.

&gtdla mnie wydaje sie to smieszne jak gowniarz ktory ledwo odrasta od ziemi mowi cos w stylu: "wypilem wczoraj piec browarow ...

Znam takich...
Jeden jak zaczął pić to tak się tym podniecał że przy każdej okazji ( impreza ) namawiał do picia osoby nie pijące.
A jak ci odmawiali wyśmiewał się z nich i pieprzył różne głupoty. Ja jeszcze nie piłem i też na mnie naskakiwał.
A teraz już nie pije nic poza piwem bo się okazało że ma za słabą głowe :)
Tak więc wiem jakie są naciski na osoby niepijące żeby wypiły. A najlepiej to takiego upić - wtedy to jest szczyt radości ... {glowa} :[

cdn... ;)--"Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć"

----- MCkawa -----
Delphi 6 / C / C++

0

hmm....
a więc mam 21 lat...
student informy
piję....
piję piffo (przeważnie co dzień)
a około raz na tydzień wódeczkę z kolegami...
śmieją się ze mnie,że jak na komputerowca to za dużo piję...
hmmm..jako "komputerowiec" robie tez wiele innych rzeczy
np, wspinaczka,alpinizm...
ale oni widzą tylko alkohol

a co do ogólnego stosunku młodzieży:
Niech o polskiej konsumpcji świadczy wpis w encyklopedii brytyjskiej przy definicji promila.
(...)Dawka śmiertelna ok 4,3 promila*(...)

*) nie dotyczy państw słowiańskich

:-)

POZDRAWIAM
[email protected]
POZDRAWIAM
DELPHI RULEZ
Teraz jeszcze i C++

0

Pedros napisał:
&gtNo bo dzisiaj ide na 18-stke i chcialbym nie wypic ale presja otoczenia jest straszna wiec chyba choc symbolicznie wypije :-)

i co ? Wypiłeś czy nie :)

Lofix napisał:
&gt(...)Dawka śmiertelna ok 4,3 promila*(...)

&gt*) nie dotyczy państw słowiańskich

LOL :D --"Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć"

----- MCkawa -----
Delphi 6 / C / C++

0

MCkawa napisał:
&gt
&gti co ? Wypiłeś czy nie :)
&gt
I... wypilem ale tylko symbolicznie 2 piwka. Jak na cala impreze to chyba nie duzo :-)--pozdrawiam PEDROS {hello}

Szukasz pomocy - najszybsza na ircu
#4programmers.net

Masz cos ciekawego. Napisz gotowca:
http://www.4programmers.net/delphi/gotowce/index.php?action=create

Delphi 6 Personal.

0

Pedros napisał:
&gtJak na cala impreze to chyba nie duzo :-)

To zależy ile trwała impreza ;) :P :-) --"Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć"

----- MCkawa -----
Delphi 6 / C / C++

0

Calkiem niedawno, kumpel robil impre wiec dla towarzystwa trzeba bylo wypic. Zaczelo sie o 18, i do 21 poszlo kilka piwkek [na osobe] i troche kielbasek z grilla. Nastepenie gralismy w lotki [czy tam rzutki] hehe to byla komedia nikt nie mogl trafic w tarcze z odeglosci kilku metrow :D [o dziwo nikomu sie nic nie stalo]. Potem kolo 23 w obieg poszly mocniejsze trunki, typu przezroczystego. Po kilki glebszych film mi sie urwal. Gdy wstalem rano to w domu byla taka demolka jakby przeszedl tamtedy twister. Pozniej sie dowiadywalem co ja takiego wypawialem tam i tutaj to byla komedia :D.

I tak teraz sobie mysle ze juz wiecej nie dam sie namowic na chlanie, a juz tym bardziej na mieszanie trunkow ;( . To wcale nie jest nic fajnego i wartego powtorzenia biorac pod uwage chociaz "uszkodzenia" domu :)
--W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi.

0

MCkawa napisał:
&gt
&gtTo zależy ile trwała impreza ;) :P :-)
&gt
Impreza zaczela sie ok 18.30 wyszedlem ok 3.00 :-).
I tu Sheitar masz racje ze imprezy w domu sa bardzo demolkowe :-) ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlol :-) W domach (mieszkaniach) sa wolne pokoje w ktorych jest ciemno a jak sa jeszcze jakies dziewczyny to coz wiecej do szczescia potrzeba :-)--pozdrawiam PEDROS {hello}

Szukasz pomocy - najszybsza na ircu
#4programmers.net

Masz cos ciekawego. Napisz gotowca:
http://www.4programmers.net/delphi/gotowce/index.php?action=create

Delphi 6 Personal.

0

A tak BTW...
Miałem kiedys zrobić program w Delphi do obliczania % alkoholu we krwi.
Znalazłem odpowiedni wzór, ale nie do końca go rozumiełem.
Jeśli ktoś robił coś takiego lub wie jak zrobić to mail me...--"Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć"

----- MCkawa -----
Delphi 6 / C / C++

0

MCkawa napisał:
A tak BTW...
&gtMiałem kiedys zrobić program w Delphi do obliczania % alkoholu we krwi.
&gtZnalazłem odpowiedni wzór, ale nie do końca go rozumiełem.
&gtJeśli ktoś robił coś takiego lub wie jak zrobić to mail me...

Hmm... czytalem gdzies, ze takie programy sa nic nie warte jesli chodzi o prawdziwosc wyniku, bo to ile kto ma promili we krwi to jest calkiem indywidualna sprawa (oprocz wagi, czasu i ilosci spozytego alkoholu dochodza rozne dziwne wspolczynniki, takie jak np. jak szybko twoja watroba radzi sobie z filtrowaniem ? alkoholu), no ale wiadomo ze piszac progsa mozna sie nowych, calkiem ciekawych rzeczy nauczyc.. hmm... ;)

Pozdrawiam {hello} --LSD - Discover The New Way Of Thinking

0

MCkawa napisał:
A tak BTW...
&gtMiałem kiedys zrobić program w Delphi do obliczania % alkoholu we krwi.
&gtZnalazłem odpowiedni wzór, ale nie do końca go rozumiełem.
&gtJeśli ktoś robił coś takiego lub wie jak zrobić to mail me...
&gt
&gt--
&gt"Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć"
&gt
&gt----- MCkawa -----
&gtDelphi 6 / C / C++
&gt

jest taki program, dosyć ciekawy graficznie,
ale jeżeli chodzi o wiarygodność wyników...
czasem sieknę 2 piffa i już mnie chmieli, czasem trzepnę 7 i nic..
zalezy od wielu rzeczy.
Robiąc taki program weź pod uwagę:
-siłe wiatru
-grubość portfela
-kurs jena w japonii

0

Pedros napisał:
&gtI tu Sheitar masz racje ze imprezy w domu sa bardzo demolkowe :-) ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlol :-) W domach (mieszkaniach) sa wolne pokoje w ktorych jest ciemno a jak sa jeszcze jakies dziewczyny to coz wiecej do szczescia potrzeba :-)
&gt
Tylko potem przychodzi do ciebie dziewczyna i mówi: "Będziesz tatusiem" :D
Niestety po pijaku niewiele się pamięta i można o czymś zapomnieć. Poza tym co to za przyjemność, jak się potem nic nie pamięta, a są skutki. Przyjemność tylko na trzeźwo i bez niespodzianek! :D --Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

Prośba o pomoc do Delphi po polsku. Oceniajcie i dodawajcie komentarze
http://codecentral.borland.com/codecentral/ccweb.exe/listing?id=18659

Oficjalny kanał IRC serwisu 4programers:
serwer: warszawa.ircnet.pl sieć: POLNet kanał: #4programmers.net

0

Dryobates napisał:
&gtTylko potem przychodzi do ciebie dziewczyna i mówi: "Będziesz tatusiem" :D
&gtNiestety po pijaku niewiele się pamięta i można o czymś zapomnieć. Poza tym co to za przyjemność, jak się potem nic nie pamięta, a są skutki. Przyjemność tylko na trzeźwo i bez niespodzianek! :D

Ale ja zawsze wszystko pamietam :-) przynajmniej tak mi sie wydaje :-) A jesli chodzi o niespodzianki to wbrew pozorom nie jest to takie latwe :-) z tego co sie orientuje to tylko 5dni w miesiacu (ale tego nie jestem pewnien) :-)--pozdrawiam PEDROS {hello}

Szukasz pomocy - najszybsza na ircu
#4programmers.net

Masz cos ciekawego. Napisz gotowca:
http://www.4programmers.net/delphi/gotowce/index.php?action=create

Delphi 6 Personal.

0

Pedros napisał:
&gtAle ja zawsze wszystko pamietam :-) przynajmniej tak mi sie wydaje :-) A jesli chodzi o niespodzianki to wbrew pozorom nie jest to takie latwe :-) z tego co sie orientuje to tylko 5dni w miesiacu (ale tego nie jestem pewnien) :-)
&gt
Teoria sobie praktyka sobie. Znam już sporo osób, którym te 5 dni wystarczyło. Zasada jest bardzo prosta: Dziewczyna ma największą chętkę właśnie w te kilka dni :D --Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

Prośba o pomoc do Delphi po polsku. Oceniajcie i dodawajcie komentarze
http://codecentral.borland.com/codecentral/ccweb.exe/listing?id=18659

Oficjalny kanał IRC serwisu 4programers:
serwer: warszawa.ircnet.pl sieć: POLNet kanał: #4programmers.net

0

Dryobates napisał:

&gtTylko potem przychodzi do ciebie dziewczyna i mówi: "Będziesz tatusiem" :D
Nie wiem o co chodzi, przeciez dzieci przynosza bociany... hmm...

A tak wracajac do tematu to jestem chyba fenomenem. Mam 14 latek i nic nie pije. Wczoraj bylem na weselu i... zostalem znuszony:( do wypicia ok. 2,75, pol lanpki szampana i ok. 0,15l piwa. Zmusili mnie jeszcze na poczatku jak jeszcze wszyscy byli trzezwi:) a kiedy wszyscy juz padli to nic nie musialem pic...
... pewnie sobie myslicie: "EEEeee.... maly gowniarz ma 14 lat, ma jeszcze czas by zaczac pozadnie pic i bedzie pic" ale to raczej nie jest prawda.... Dlaczego?? poniewaz mozna powiedziec, ze nie mam znajomych tylko ze wzgledu, ze w moim miescie jest b. duzo takich jak to ladnie Dryobates okreslil: Gowniarzy co pija piec browcow. A mnie raczej do tego nie ciagnie.A poza tym to jeste chyba zbyt kulturalny i w ogole...:( Ale tak tez sie da zyc.

LKS rulez

P. S. Kto moglby lepiej sie wypowiedziec na taki temat jak nie sam vodka32:)--Delphi vs. Visual C++ = ?:?

0

VODKA32 napisał:

Dryobates okreslil: Gowniarzy co pija piec browcow.
To nie moje słowa.

A tak wracajac do tematu to jestem chyba fenomenem. Mam 14 latek i nic nie pije.
Ja zacząłem pić dopiero jak osiągnąłem ustawowe 18 lat i to tylko piwo (wszystko inne jak już pisałem raczej rzadko). Wcześniej jedynie szampana na sylwestra.

zostalem znuszony:( do wypicia ok. 2,75, pol lanpki szampana i ok. 0,15l piwa. Zmusili mnie jeszcze na poczatku jak jeszcze wszyscy byli trzezwi:) a kiedy wszyscy juz padli to nic nie musialem pic...
Ludzie, w jakich ty się kręgach obracasz? Mnie nikt z dorosłych nigdy nie namawiał na picie (ze znajomych nie dorosłych co prawda też nie, może dlatego, że znają moje nastawienie co do picia).--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

Prośba o pomoc do Delphi po polsku. Oceniajcie i dodawajcie komentarze
http://codecentral.borland.com/codecentral/ccweb.exe/listing?id=18659

Oficjalny kanał IRC serwisu 4programers:
serwer: warszawa.ircnet.pl sieć: POLNet kanał: #4programmers.net

0

Racja, zmuszony to jest zle slowo...
Moze lepiej to zastapic slowem namowiony...
...chociaz tez nie bardzo.--Delphi vs. Visual C++ = ?:?

0

Pderos: zebys wiedzial ile tam bylo pokojów wolnych :)

W calosci jestem za tym co napisal LKS, mozna by powiedziec ze mlodziez chleje ta wode z powodu presji grupy rowiesniczej :)--W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1