Alior Sync - czy warty bank tyle zachodu?

0

Mam zamiar założyć konto typowo internetowe. Miałem zamiar założyć w Inteligo czy w mBanku tak aby normalnie wchodzić przez smartphona czy tableta na konto etc. Nagle pojawiła się reklama o banku nowej generacji, jak założę konto to "zostanę ninja" ;) Ktoś z Was założył? Jakie wrażenie? Wg. opinii "Alior pożałował kasy na beta testerów", bo kod całego systemu bankowego nie jest dopracowany. Ale czy to opinia przypadkiem konkurencji? ;)

0

Ja właśnie też chciałem sobie założyć konto, podepne się pod temat bo myślałem o Alior banku, chodzi mi by konto było darmowe.

0

Ekhm... http://niebezpiecznik.pl/post/alior-sync-internauci-skarza-sie-na-limit-znakow-w-hasle/ - polecam przeczytać także dolinkowane artykuły.

0

Cztery dni temu miałem już założyć tam konto, ale zerknąłem w cennik i zobaczyłem, że za wysłanie kary życzą sobie 50zł. Niby to nic, ale pomyślałem sobie, że nie narzekam na mój Alior Bank i szkoda zachodu. Muszę się dowiedzieć, czy mogę tam migrować swoje konto z AB, jeżeli tak to z chęcią to zrobię, a jeżeli nie to póki co nie widzę takiej potrzeby..

1

Osobiście używam i polecam najlepsze imo całkowicie darmowe konto bez zobowiązań: http://getinonline.pl/Konto_skarbonkowe
Allior mi się osobiście kojarzy z ukrytymi opłatami - jakieś podejrzane mi się wydaje to ich nowe konto
Zresztą nic lepszego nie ma

Chociaż "najlepsze gry z 40% zniżką" brzmi zachęcająco... jak ktoś ma tam konto to mógłby zdradzić szczegóły

0

Póki co to oferta Alior Sync jest skierowana do beta-testerów aniżeli do "normalnych" użytkowników. Może to kwestia powikłań poporodowych, ale dlaczego jest tak źle, skoro jest tak dobrze?

  • założyłem konto (sukces)
  • zmieniłem hasło (sukces)
  • zalogowałem się do serwisu (sukces)
  • założyłem konto nieletniemu dziecku (sukces)
    Od tego czasu:
  • nie mogę się zalogować do serwisu (zonk)
  • nie mogę zmienić hasła (zonk)
  • "sync-specjaliści" (w skrócie SS) od tygodnia nie mogą rozwiązać problemu

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1