praktyki w sabre, a pozniejsza praca

0

Cześć,

mam pytanie, gdy po praktykach podpisze sie normalna umowe o dzielo w Sabre (powiedzmy na 1/2, czy 3/5 etatu), to jakich mozna sie spodziewac zarobkow brutto w przeliczeniu na caly etat ?

Po prostu, zawsze chcialem uderzac do Sabre, ale w miedzyczasie zlapalem fajna prace gdzies indziej i mam twardy orzech do zgryzienia...

pozdrowienia i dzieki za odpowiedzi :)

2

kwota otrzymywana * (1 / etat)

0
emfałsi napisał(a)

kwota otrzymywana * (1 / etat)

naprawde zabawne, a jesli tak zrozumiales naprawde moje pytanie, to gratuluje :)

0

Po praktykach (jak nie jesteś totalną lamą) dostaniesz opcję przedłużenia praktyk na takich samych warunkach co miałeś lub jeżeli się dogadasz z managerem to idzie załatwić sobie umowe o pracę za 5-6k na odpowiednią częsć etatu.

0

Umowa o dzieło nie zna terminu etat

0
makefun napisał(a)

Po praktykach (jak nie jesteś totalną lamą) dostaniesz opcję przedłużenia praktyk na takich samych warunkach co miałeś lub jeżeli się dogadasz z managerem to idzie załatwić sobie umowe o pracę za 5-6k na odpowiednią częsć etatu.

niezle 6k brutto to przy umowie o dzielo jakieś pewnie 5500 netto, co np. na pol etatu daje jakies 2700, czadowo :)

0

Z tym ze nikt tam sie nie zgodzi Ci na umowe o dzieło.
Chyba ze na praktykach
ale wtedy bedziesz miał 1800/msc(na łape na pełny etat)

Więc nie ma się co podniecać, na łapę wyjdzie 3.5-4k(na pełny)

0
makefun napisał(a)

Z tym ze nikt tam sie nie zgodzi Ci na umowe o dzieło.
Chyba ze na praktykach
ale wtedy bedziesz miał 1800/msc(na łape na pełny etat)

Więc nie ma się co podniecać, na łapę wyjdzie 3.5-4k(na pełny)

ej cos nie tak, jestem pewny, ze mozna po stazu w takich firmach jak np. sabre pracowac na umowe o dzielo, poweidzmy na 1/2, czy 3/5 etatu...

0

W takich firmach jak sabre moze i mozna.
Ale z tego co wiem(tzn na 95%) w sabre się nie da.
Umowe na zlecenie masz na czas trwania praktyk.
Potem masz albo przedłuzenei praktyk(nadal zlecenie) lub umowa o pracę.

Chcesz byc na zlecenie to jedynie jako kontraktor, ale sabre akurat teraz odchodzi od modelu zatrudniania ludzi na kontrakty.

Osoba po praktykach tylko na umowe o pracę moze zostać.
I też nie zakładałbym ze dostaniesz 6k
bo po pierwsze

  1. dostac sie na same praktyki wcale łatwo nie jest
  2. być dobrym , a raczej lepszym od pozostałych co sie dostali równiez nie jest wcale łatwo
  3. dogadać się z managerem i dostac niezłą kwote (jw)

Nie chce skłamac bo nie patrzylem nigdy ludziom w umowy ale zakładam że mniej niz 10% praktykanów ma szanse na umowe o pracę po 3 miesiącach.
Reszta ma po 3 miesiącach przedłużenie na kolejne pół roku.A potem jeśli będzie miejsce umowe.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1