Wątek przeniesiony 2021-09-29 01:09 z Off-Topic przez furious programming.

10 lat forum.4programmers.net

29

Witam,

Dokladnie 10 lat temu zalozone zostalo 4programmers.net/Forum. Ahhh, jak ten czas szybko leci.
Oto pierwszy watek: Witam na forum 4programmers.net

Szybkie linki: `*` Lekcja historii lofix'a `*` Forum 4programmers jeszcze 10 lat temu `*` Hakerzy.NET Antywirus `*` Facjaty ludzi z 4programmers.net `*` Kopiczek `*` WyderOS `*` Pioneer.OS

<script>/* trololo */ $(document).ready(function() {$('a[href="http://4programmers.net/Profile/46801"]').css('color', '#DA4160').html('Karolinka');});</script>
1

Byle do przodu :D I kolejnych dziesięciu...

0

:) :) :) Wszystkiego naj .... naj lepszego z okazji 10 roczku :) :) :)

0

No, to gratulacje i życzę dalszych sukcesów :]

@ Czy to z tej okazji serwis został przeniesiony na nowy serwer?

6

Gratulacje! Binarna liczba :D

PS.
Zróbcie logo urodzinowe na ten dzień.
Aby nie było że tylko rozkazuje, zrobiłem na szybko:
logoBackground[1].png

Mam nadzieje że to zainspiruje do stworzenia lepszego :)

0

A na banerze nie powinno być czasami: " Forum 4programmers.net ma już 10 lat - dziękujemy, że jesteście z nami!"?

5

No mi chyba troszkę gorzej wyszło niż @bordeux 'owi ;d

user image

4

No to ja też spróbuję:
logo.jpg

0

Brawo! :)

0

jedyny projekt dopchnięty aż tak daleko 5/5!

1

Gratuluję założycielowi Adamowi Boduchowi oraz całej administracji. Życzę kolejnych 10 lat działalności :)

4

Pomimo tych wszystkich problemów po drodze, gratuluję :P. I dziękuję, bo dzięki forum nauczyłem się bardzo dużo (i wciąż uczę się bardzo dużo), bo nawet jeżeli nie tworzę zbyt często nowych wątków (no cóż, google), to często problemy innych motywują mnie do nauki danego zagadnienia (i ewentualnie podzielenia się tym, co znalazłem) czy utrwalenia bardziej prostych rzeczy.

forum 4programmers jest na pierwszym miejscu wśród moich zakładek i jak robię rundę "przeglądania internetu", tj. klikania po każdej zakładce i sprawdzania co pojawiło się nowego, to pierwszy wchodzę na 4p!

3

Gratuluję :) Nie wiem co bym zrobił bez tego forum, jak dla mnie szybki, darmowy zasób wiedzy.

2

Może nie jestem pro programmerem ani nie mam codziennie jakichś problemów, ale wchodzę tutaj codziennie praktycznie bo lubię to forum jakoś mnie zaciekawiło. Cóż, kolejnych 10 lat ;]

0

Gratulacje! Życzę kolejnych 10-ciu lat! Mimo że mam wakacje często odwiedzam forum I zawszę znajduję ciekawe wątki. Jeszcze raz, Gratulacje!

0

A tam 10, od razu 100. :)

To kiedy urodzinowe piwo dla wszystkich userów? ;)

0

Sto lat :) Można planować zlot z tej okazji ;)

0

Wszystkiego najlepszego 4p ! :)

Jestem od 2004 z Wami :)

0

Ale niektórzy z rocznika 2002 pojawiali się zanim 4p powstało...
Na tej stronie matce - programowanie.of.pl czy coś takiego....

BTW: Właśnie goszczę u siebie LKSa, który wpadł do mnie wracając ze szkolenia.

Tyle osób i wspomnień
7602570.jpg
(dla tych co nie wiedzą... od lewej: Pedros, Dryobates, Toster (spoza 4p), Marooned, LKS (i ja po drugiej stronie aparatu))

Dryo, LKS, sheitar (i jego kolega chomik), Azgon, Pedros, Kapustka, Foflik (co alkoholu nie pił :D ), Flabra, Murdoc, PQ...

3-dniowe libacje w Warszawie (na zmianę w mieszkaniu Flabry lub LFa, lub w parku).
18 Faszcza, Zloty w Stańczykach, na MRU...
Morze alkoholu, rozmów i wspomnień...

100 lat...

PS: fotki i inne multimedia dostępne na http://ludzie.4programmers.net/

0
Afish napisał(a)

Sto lat :) Można planować zlot z tej okazji ;)

To chciałem zasugerować, tylko czy Wibowit i somekind się nie pozabijają?

Dziękujemy lofixowi za lekcję historii, oby następna dekada była równie udana ;)

0

Tak wyglądało forum jeszcze 10 lat temu:
http://web.archive.org/web/20020408140726/http://www.4programmers.net/forum/

Rdzenni użytkownicy kojarzą ten zapierający dech w piersiach jak na tamte czasy design? :P

0

Ja pamiętam dopiero czasy jak design był taki:
http://web.archive.org/web/20051230132547/http://www.4programmers.net/forum/ ;]

1

Wszystkie najlepszego dla 4p. I gratulacje dla ekipy ! :)

6

user image

0

Na te poprzednie zloty to za młody byłem, ale niedługo później już na IRCowe (W sumie przez kanał #4programmers poznałem PolNet) wybywałem. Także chętnie gdzieś bym znów pojechał. ;-)

Sto lat, sto lat, łohohoho!

0

Z mojej strony dorzucę, że 4p dało mi bardzo dużo, jeśli chodzi o poznawanie nowych rzeczy. Czasem człowiek nie wie czego się tu douczyć istotnego, albo nie wie co robić dalej. Wtedy pojawiające się posty potrafią nakierować mnie na nowe zagadnienia, o których wcześniej nie słyszałem. To przyjemność czytać posty doświadczonych użytkowników, którzy na prawdę mają szeroką wiedzę i dużo do powiedzenia w danej kwestii. Co najważniejsze znają się na tym o czym mówią, czym motywują innych do dalszej pracy. To coś więcej niż zwykłe czytanie, to chęć pracy i motywacja, aby stawać się jeszcze lepszym, każdego dnia. Nie mówię tego, żeby coś napisać, bo niektóre poruszane tematy naprawdę są warte uwagi i dyskusji. Wiadomo, zawsze pojawiają się bzdurne tematy, jednak szybko spadają sobie na dno hierarchii.
Wiedza, humor i motywacja to trzy najważniejsze elementy płynące z czytania 4p ;).

Dodam, że odwiedzam forum każdego dnia i zawsze znajdzie się coś ciekawego do poczytania. Życzę całej redakcji 4p oraz wszystkim użytkownikom, abyśmy razem dalej tworzyli swoją encyklopedie wiedzy.

Ps. Za 30 zł mogę napisać motywujący temat.

2

sehaninek też życzy 100 bezawaryjnych lat; mimo, że nadaje tutaj od niedawna i nie ma, mimo wysiłku niektórych, do dziś pojęcia jak w Delphi buttonem pomnożyć dwa edity : ]

Monku, co się bawisz moim nickiem? =='

0

Jeżeli o mnie chodzi to szczerze gratuluję wytrwałości i determinacji w dążeniu do (zresztą osiągniętego już) celu czyli stania się największym forum skupiającym programistów przeróżnych języków:).
Jestem tu od niedawna chociaż wcześniej się już przyglądałem i to, co mnie tu trzyma to z pewnością atmosfera jaka tutaj panuje.
Cieszę się, że są tutaj takie osoby jak:
@somekind,
@madmike,
@ace4ur,
@Demonical Monk,
@xeo545x39
którym nigdy nie brakuje poczucia humoru zwłaszcza temu pierwszemu.
Co więcej błyskawiczna pomoc to wielka zaleta tego forum. Życzę Wam, żebyście wytrwali kolejne 10 lat!

0
sev napisał(a)

którym nigdy nie brakuje poczucia humoru zwłaszcza temu pierwszemu.

Jakoś 9 lat temu mleczasz nasyłał na forumowiczów kiboli z Łomży :D
Ten to miał poczucie humoruu :)

BTW w spominkach zapomniałem o eSce, który pisał grę monopol z wstawkami ASM :)

0

Hmm... pamiętam jak rejestrowałem się tu z kafejki internetowej ;).

Dobrze pamiętam, że pierwotnie jakiś czas działała tylko strona programowanie.of.pl, bez forum?

@lofix: jakim cudem masz wcześniejszą ode mnie datę rejestracji, a późniejszy UID? :>

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1