Do wygrania książki "Projekty OpenSource. Sposoby organizacji oraz źródła finansowania"

0

Witam,

Milo mi poinformowac, ze jednek z naszych czytelnikow wydal ksiazke pt. Projekty OpenSource. Sposoby organizacji oraz źródła finansowania. 4programmers.net objal ksiazke swoim patronatem. W zwiazku z tym, autor przygotowal dla czytelnikow 4programmers.net 10 darmowych egzemplarzy. Ich losowanie odbedzie sie 14 lutego.

Wszystkich chetny do wziecia udziali w losowaniu, zapraszam do wypelnienia formularza znajdujacego sie na stronie: http://www.projektyopensource.pl/konkurs

Tam rowniez znajdziemy wiecej informacji dotyczacych ksiazki.

0

wypełniłem:) jak nie wygram to i tak kupię tę książkę, bo właśnie takiej potrzebuję :)

0

wygrałem :D

0

A ja nie :(

0

Dziękuje wszystkim, którzy brali udział w konkursie za zainteresowanie.

Z pośród 110 zgłoszeń losowanie wygrali:

Użytkownicy serwisu 4programmers.net:

* MSM
* Shinku
* tabassccoo
* lolq
* Laurearel

Użytkownicy serwisu osworld.pl / thecamels.org:

* Damiandr
* sonixen
* tomislaw_s
* Kashue
* wafel

Osoby, którym się nie poszczęściło lub nie brały udziału w konkursie zapraszam serdecznie do zakupu książki w przedsprzedaży za jedyne 20 zł (+ koszt przesyłki 8 lub 10 zł) na aukcji Allegro:

www.allegro.pl/projekty-open-source-organizacja-i-finansowanie-i1450193682.html

Cena chyba nie jest wygórowana, więc mam nadzieje że wielu z Was się skusi ;)

Oficjalna premiera oraz rozsyłka książek z przedsprzedażny odbędzie się 28 lutego.

gacek999 napisał(a)

wypełniłem:) jak nie wygram to i tak kupię tę książkę, bo właśnie takiej potrzebuję :)

Bardzo dziękuje :) właśnie dostałem info od Allegro o zakupie. Książkę wyślę jeszcze ciepłą prosto z drukarni ;)

0

O, jak miło, również wygrałem :)

0

łe, co tak szybko sie zakonczylo losowanie?:P

0
Coldpeer napisał(a)

łe, co tak szybko sie zakonczylo losowanie?:P

Chcę pozbierać ostatnie opinie oraz sugestie poprawek przed oficjalnym wydaniem 28 lutego

Z tego też zależało mi aby laureaci tego konkursu otrzymali książki stosunkowo szybko :)

PS. Książki z konkursu właśnie popakowałem. Jutro pójdzie wysyłam priorytetem i poleconym więc przed weekendem powinny dojść.

0

Doszła, dzięki. :)

0

a u mnie nie ;(

0

Doszła - zapowiada się ciekawa lektura.

0

Może ktoś zeskanować i wrzucić na rapida?

MSPANC ;-)

0

to się autorowi pewnie nie spodoba :P
zresztą, wg mnie czytanie z monitora jest trochę w plecy ;/ próbowałem kilka tak czytać książek, to raczej było duszenie niż zwyczajne czytanie ;<

0
somekind napisał(a)

Może ktoś zeskanować i wrzucić na rapida?

Żebyś mógł wydrukować w najbliższym kserze za 15 zł ? :P

lepiej przelej te 28 zł mi, oszczędź oczy od monitora i odbierz normalnie wykonaną książkę :)

0

Ale tak na serio - fragment w wersji PDF chętnie bym zobaczył, do oceny czy będzie się dobrze czytać :-)

0

Książka przeczytana, temat ciekawy, dzisiaj pewnie jakiś komentarz zamieszczę w odpowiednim miejscu.

0

Zamówiłem z konta kumpla, nie mogłem znaleźć passów na swoje stare konto ;p

0

książka dotarła :)
była już w sobotę 19.02 ale ludzie na poczcie są tak kompetentni i udani, że listonosz nie wziął paczki i dziś dopiero przyniósł awizo (ma fart, że mam blisko na pocztę) :P
jeszcze raz dziękuję, zabieram się za czytanie i postaram się do premiery podesłać opinię :)

0

ach, nie mam konta na allegro - to ma być jedyny kanał sprzedaży?

0

Kupiłem, przeczytałem i stwierdzam że to jedno z lepiej wydanych 30zl w moim życiu ;)

0

Tak w nurcie tego tematu chciałem się tylko pochwalić że jakiś czas temu dzięki książce dostałem pracę jako Community Manager w projekcie qcadoo :) www.qcadoo.com

Info o projekcie jest w newsach na stronie głównej 4programmers.net

@Adam Boduch: bardzo dziękuje za publikacje

Zachęcam wszystkich do besztania nasz na forum oraz bug trackerze ;)

W ramach projektu powstają dwa produkty:

qcadoo MES - system do zarządzania produkcją

qcadoo Framework - framework do szybkiego tworzenia modularnych oraz webowych aplikacji bazodanowych w Javie i XML

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1