Trojany

0

Zauważyłem że administrator forum ostro ściga posty traktujące o pisaniu trojanów, a tu proszę: pojawił się na stronce artykuł i kilka źródeł w downloadzie... Wybaczcie, ale nie rozumiem tej polityki. hmm...

0

Nie nie rozumiem czy tak nie rozumiem? A może tak rozumiem lub nie rozumiem?
Ach ten język polski i podwójne zaprzeczenie. Angole nie mają takich problemów :)

Więc zamias oddawać głos w ankiecie napiszę.

Ja jak najbadziej rozumiem politykę administratora. Poznaj swego wroga! Dzięki temu, że będziesz wiedział jak działają trojany, to będziesz się mógł przed nimi zabezpieczyć (może napiszesz firewall'a?).

Czy ja wiem czy administrator tak bardzo goni tych chętnych co mają ochotę napisać trojana? To raczej wielu z nas formumowiczów goni takich (ja na pewno). Postów na temat trojanów jest tu wystarczająco dużo, że jak dla mnie można by stworzyć oddzielny dział (miałbym mniej do czytania :) )--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

0

&gt administrator ostro ściga posty traktujšce o pisaniu trojanów...

Pierwsze słyszę :P
---=Delphi 5 Standard i Delphi 6 Personal ;( =-

Pozdrowienia. {hello}
BigLama.
http://biglama.w.interia.pl
[email protected]

0

No cóż trojany są raczej nędzne , łatwo sie czegoś takiego pozbyć i łatwo wylryć , tak wiec radził bym zacząć pisać coś bardziej pożytecznego , a nie jakieś prostackie narzedzie dla lamera któremu bedzie sie wydawało że jest super hakerem :D . Co do wartości dydaktycznej trojanów to trzeba przyznać że można sie fajnych rzeczy nauczyć choć by taki Prosiak, po zapoznaniu sie ze źródłami można wiele RZeczy wykorzystać , ale oczywiscie wszystko sie rozbija o to jak to wykorzystamy ;)--Wiem że nic nie wiem ;)
Pozdrowienia Chodek

0

Informacje zawarte w artykule do wykorzystania tylko w celach naukowych... :)
--Pozdrawiam!
Adam Boduch
www.4programmers.net

0

na podstawie budowy trojana ze wzgledu na swoja prostote mozna latwo zrozumiec zasade budowy programow sieciowych dzialajacych w oparciu o klient - serwer

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1