jaka to melodia? ;)

0

To prawie niemożliwe, żeby ktoś odgadł na bazie tak skromnego opisu, no ale spróbować można :).

Gatunek: lounge, chillout, raczej znany utwór, typowy na jakąś składankę

Co pamiętam - nic ze zwrotek, refren jest hipnotyzujący i śpiewa go delikatnym głosem kobieta (tak jak cały utwór), co zlewa się ze skrzypcami, ale nie takimi jak z country tylko brzmią bardziej symfonicznie :). Zdecydowanie słucha się dla refrenu :D.

0

nie ma skrzypiec...
To?

0

Bardzo Tobie dziękuję, niestety to nie to. Dodam jeszcze: język angielski, kawałek jest dużo spokojniejszy, pływający, nie ma tam żadnego bitu :), z gatunku Smoke City (np. underwater love).

0

Żebyś chociaż zanucił... jest milion możliwości.

0

może z reklamy ;)

0

podaj tez kiedy, gdzie to slyszales?

0

Nagraj tą muzę jakimś kredensem i wklej tu na forum.

0

Jakby ją nagrał to tunatic by wystarczył do identyfikacji ;)

0

No dobra, raczej to nie to, ale może... :) - jest troche bitu jednak

0

Najbliżej jest Deti z Delerium - Dust in Gravity (http://www.youtube.com/watch?v=NGRpXmOWQFQ) - pierwsze 14 sekund (potem to już inna bajka :D) dokładnie w tym stylu, nawet bardzo podobne :). Tylko, że tam cały kawałek tak leci.

Aż mi głupio, bo możliwości jest rzeczywiście trylion. Nie obrażę się, jeśli ktoś zobaczywszy ten temat parsknie śmiechem ;).

Dodam jeszcze, że z podobnych kawałków to np. Koop - I See A Different You (http://www.youtube.com/watch?v=lX4aeBkK2Cc&feature=related). Fajnie się przy tym puszcza dymka i popija drinki na randce ;)

0

Strzelam: może The Avalanches - Since I left You (ale tekst mało romantyczny jak po randce :P )

0

ja obstawiam na

lub ktorys z jej utworow jak, dancer, jack the ripoff czy billy elliot

0

A gdzieś ty to słyszał. Klub, radio, festiwal w Mrągowie :D??
Może to po prostu Lady Gaga - Alejandro [rotfl]

0

hmmm może AIR - all i need? kawałek z 98roku.

0
slave_k napisał(a)

A gdzieś ty to słyszał. Klub, radio, festiwal w Mrągowie :D??
Może to po prostu Lady Gaga - Alejandro [rotfl]

Hmm, to bym raczej napisał, że kawałek to ewidentna zżyna z dorobku Ace of Base :P.

Kawałek słyszałem w pubie w którym królują składanki typu Saint Germain des Pres Cafe, Hotel Costes itp. Niestety nie prędko w nim będę, a maila nie posiadają... dzwonić trochę głupio, przecież nie zanucę [rotfl] .

Dzięki Waszym odpowiedziom poznałem jednak coś nowego, więc dziękuję wszystkim [browar] big up!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1