Opinia o telefonie

0

Witam,

Poszukuję w miarę niedrogiego (~500 zł) telefonu z obsługą 3G. Wymagań nie mam wielkich - karta pamięci, większy wyświetlacz (320x240 najlepiej), nie rozsuwany ani otwierany (nie preferuję takich), tak jak wspomniałem 3G i aparat, który się do czegoś nadaje. Czyli w sumie standard. Miłym dodatkiem byłoby wifi, ale to pewnie już nie ten pułap cenowy...

Wpadł mi w oko taki samsung: http://telefon.gsm.pl/Samsung/U800-Soul-b/ - wygląda zachęcająco i opinie o nim w miarę dobre. Może ktoś taki ma i mógłby sie wypowiedzieć czy warto go kupować? Ewentualnie coś lepszego w podobnej cenie?

0

Może nokia e51 ? http://telefon.gsm.pl/Nokia/E51/
Telefonik jest naprawdę wporzadku, wifi działa elegancko, 3g rownież jest. Nówke mozna kupic za około 500zł

0

2,5 roku temu kupilem SE K600i, ktory oprocz karty pamieci spelnia te wszystkie wymagania. Brak karty jest dosc wkurzajacy zwlaszcza biorac pod uwage skromna pamiec wewnetrzna... Aparat 1.3 Mpx - nie wiem czy to Twoim zdaniem jest wystarczajaco, imho jest ok. Dalem za niego 500zl(byl uzywany, ale krotko - jeszcze na gwarancji i ogolnie wszystko ok) czyli pewnie teraz mogliby dokladac go do platek sniadaniowych ;)
Kiedys uzywalem go jako modemu do neta(iPlus), a teraz normalnie z niego korzystam. Ogolnie to nie narzekam - calkiem sporo mozna z niego wycisnac.

0

Hmm a pytanko, czy ta nokia ma rozmowy wideo? Samsung ma, ale za to nie ma wifi...

0

E51 nie ma wideo-rozmów z tego co wiem, ale telefonik jak najbardziej mogę polecić. Zero problemów, trzyma mi 8 dni (przy wyłączonym Bluetoothie i 3G).

Aparat ma słaby, ale da się robić zdjęcia (przy braku dobrego oświetlenia zielonkawy kolor zdjęcia). Do robienia zdjęć są aparaty, telefonem można zrobić w sytuacji awaryjnej, gdy przyleci UFO lub coś takiego, do takich celów aparat z E51 wystarczy.

Wifi piękna sprawa. Na kiblu można poczytać jakieś bzdury :P

Mimo Symbiana, telefon nie muli. W porównaniu z innymi Nokiami z Symbianem, które miałem w ręku, to zapierdala aż miło :P

0

ja również mogę polecić E51. Symbian chodzi na prawdę szybko. W modelu tym został zastosowany ten sam procesor co w N95, ale E51 to telefon biznesowy, wykonanie na prawdę wysokiej jakości. LCD trochę mały, ale qvga jest. Polecam ten aparat.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1