Gra 2D Kosmiczny Zniwiarz

0

To prosta strzelanka kosmiczna z dość dynamiczną akcją (szybkość gry). Oprawa graficzna wykonana w PaintNET. Kod napisany w srodowisku vc++, directx sdk (kozystalem z roznych tutoriali Wink) Acha, mam nadzieję, że nie będzie nietypowych problemów z odpaleniem gry pod viste.
http://rapidshare.com/files/247598010/Kosmiczny_Zniwiarz.rar.html

0
  1. Rapidshare? Lepszych serwisów to już nie ma?
  2. RAR? ZIP jest zły? I jeszcze RAR, a w nim RAR, a w nim instalator...
  3. ODGADYWANIE HASŁA? Idiotyzm. Hasło da się znaleźć bez uruchamiania tego programu tak przy okazji, trzeba tylko trochę pogrzebać.
  4. Instalator? No bez jaj, to tylko mała gierka!
---------------------------
Kosmiczny Zniwiarz.exe - Unable To Locate Component
---------------------------
This application has failed to start because d3dx9_35.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem. 
---------------------------
OK   
---------------------------

Wymaga aktualnego DirectX, warto o tym napisać, bo jak widać, ja nie mam. W zasadzie to instalator mógłby to sprawdzać i powiadomić mnie, a nie aplikacja rzuca błędem, a potem Windowsowy komunikat o crashu się pojawia.

0

przy uruchamianiu Odgadnij_Haslo.exe piękny błąd "Nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa"

0

beznadzieja i jeszcze utrudniasz uruchomienie na wszelkie możliwe sposoby
dobrze że chociaż hasło do archiwum da się zobaczyć w zwykłym podglądzie pliku w winrarze

nawet jak na pierwszą grę - kiepsko

0

Eee tam nie jest az tak zle, zeby po paru poprawkach nie dalo by sie zrobic calkiem grywalnej gry.
Przede wszystkim to haslo to tylko zbedna strata czasu, jak rowniez nie ma sensu robic instalatora.
Po drugie grafika kuleje i tu nie mam na mysli sprite'ow gracza/wrogow ale raczej to ze strasznie sie zlewaja z tlem, no i jeszcze pociski rowniez.
poza tym nie wiem czemu dales mozliwosc lotu do przodu jak pociski wystrzelone przez przeciwnikow leca tak szybko ze najlepiej trzymac sie dolu ekranu :)
Przydalo by sie tez jakies menu i zeby bo "game over" nie wychodzila prosto do windowsa.
Podsumowujac gra jest niedokonczona i moim zdaniem jest to wersja tak okolo 0.75 :)

Moim zdaniem sprobuj przerobic to na jakis scrolowany shooter z jakimis broniami, powerupami, wieksza iloscia przeciwnikow itp.

Pozdrawiam i zycze powodzenia.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1