Wybór telefonu

0

W ciągu dość krótkiego czasu muszę wybrać telefon na prezent. Potrzebuję pomocy osób, które są trochę bardziej na bieżąco niż ja w nowinkach techniczno-komórkowych.

Telefon powinien posiadać: Obudowę typu slide, umożliwiać słuchanie mp3/radia, mp3 jako dzwonki, posiadać wbudowany aparat foto z możliwością nagrywania filmów, obsługiwać karty pamięci, oraz mieć wszelkie funkcje przyjęte ogólnie jako standard: przeglądarka www,email,dyktafon,java,budzik etc.

Szukam telefonu do 450-500zł, po szybkim zorientowaniu się co mogę mieć za taką sumę nowego na allegro wybrałem pare modeli:

  • Samsung U700
  • Motorola Z8
  • Nokia 6500
  • Nokia N95
  • SE W910i

Jeżeli ktoś ma jeden z powyższych telefonów i używa go na co dzień lub miał z nim styczność proszę o opinie, ewentualnie o propozycje innych modeli spełniających kryteria i z ceną w ramach rozsądku :)

0

jak na prezent to chyba telefon NOWY ?
wg np takiej Noki 95 nowej za 500 zl nie uswiadczysz raczej, uzywana to co innego

0

Tak pisałem NOWY, gdzieś mi aukcja przemknęła z tą Nokią w tych granicach rzekomo nową, dlatego ją dorzuciłem do listy. Ale faktycznie zerknąłem jeszcze raz tym razem an ceneo i nowej raczej za taką kwotę nie kupię więc odpada :)

0

Może ta N95 była uszkodzona lub kradziona? :>

W Sony Ericssonach zwróć uwagę, czy ten model nie ma małych klawiszy. Mój SE890 miał i beznadziejnie się pisało smsy na takich klawiszach. Ciężko się przyzwyczaić.

0

Nokia E51i

Testowalem, bardzo solidny model.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1