Witam

Mam pytanie do speców w tej dziedzinie. Pracuję w firmie tworzącej CRM'a. W sumie sami się do tematu przykładaliśmy, ale z nawału innych tematów nie uciągło. Chciałbym się zorientować ile by kosztowało wykonanie modułu dostępu przez WWW do naszej aplikacji. App działa na Firebirdzie, i składa się z tego co większość CRM'ów (kontrahenci, kontakty, zadania, projekty, zarzązdenie zasobami ....) Większość standardowych funkcjonalności to formatka karty (dodawanie, podgląd edycja) i listy (rejestr, przeglądanie). Do tego jeszcze jakiś graficzny planer do zadań. Interesowało by mnie najchętniej zlecenie wykonania takiego modułu tak aby był w pełni funkcjonalny. A później to bym sobie go już sam utrzymywał/rozwijał.

Orientuje się ktoś ile coś takiego mogło by kosztować/trwać ? W grę wchodzi oczywiście umowa o dzieło/zlecenie ...

Aha co do technologii ... pewnie PHP, chyba że ktoś ma jakieś propozycje. Dobrze by było zrobić ze dwie wersje "widoku" (zgodnie z MVC) aby można było działać na jakichś palmtopach. Dodatkowo przypomniało mi się że parę lat temu (za poprzedniej ekipy) mieliśmy taki moduł. Ale z tego co zerkałem na źródła, trzeba by go trochę przerobić - w sumie nie wiem co lepsze przeróbka/robienie od nowa.

Pozdrawiam
b