C++. Szkola Programowania wyd. Robomatic

0

Czy ma ktos moze na sprzedaz ta ksiazke?
http://komputeks.pl/product_info.php/manufacturers_id/7/products_id/458

Moze ktos ja czytal i powiem mi co o niej sadzi. Bo wydaje mi sie, ze jest to godna pozycja do przeczytania dla poczatkujacego:P

0

widze że ci szukajki się nie chce użyć.
Najczęściej do c++ na początek poleca się thinking in c++ lub symfonie c++ standard

0

hehe szukajka juz byla:)...i musze powiedziec, ze symfonie C++ Standard mialem juz w reku i jakos nie przypadla mi do gustu:)...moze jak juz posiedze troche w programowaniu i bede rozumial wiele rzeczy to siegne po ta ksiazke jeszcze raz:)teraz szukam czegos co bardziej przypadnie mi do gustu:)

0

C++ szkoła programowania najnowsza jest z wyd. Helion. jak chcesz to mogę swoją z wydawnictwa SAMS sprzedzać Ci

0

a za ile moglbys mi ja sprzedac?bo w internecia chodza jak widzialem 75-100zl.

Jakby co to ja mam do sprzedania. PHP Vademecum Profesjonalisty to nowe wydanie + cd oraz Utopia HTML:)

0

Johnny_Bit napisał:

C++ szkoła programowania najnowsza jest z wyd. Helion.

Chyba, była. Sam ją kupowałem jakiś czas temu w Helionie, a teraz ani śladu po niej.

godzio89 chodzi Ci o książkę? Ile byś za nią chciał?

0

Miałem kiedyś (jak ten czas leci...) książkę tego samego wydawnictwa "Turbo Pascal. Szkoła programowania" i dla początkujących była świetna. Jeśli ta o C++ prezentuje podobny poziom, to warto kupić.

0

jrcoder to jest ta ksiazka "PHP Vademecum Profesjonalisty wydanie 3".
http://helion.pl/ksiazki/phmsv3.htm

Chcialbym za nia 55zl. Ksiazka jest z plyta....niech juz bedzie 50zl ale nie wiem ile by kosztowala przesylka tej ksiazki. A ksiazki troche wazy:)

0

psur napisał:

Jeśli ta o C++ prezentuje podobny poziom, to warto kupić.

Nie czytałem "Turbo Pascal. Szkoła programowania" ale mam i czytam "Język C++. Szkoła...". Jest warta swojej ceny.

godzio89 jeżeli to wydanie III to mógłbyś wysłać mi na ludwiczakm.at.gmail.com kilka fotek prezentujących stan książki. Może byśmy się dogadali. Co do kosztów przesyłki to z tego co widzę na Allegro to wygląda to np tak. Opcja "za pobraniem", oczywiście.

0

hehe w tym linku co podales jest napisane "ksiazka lekko przybrudzona":D...hehe ja przeczytalem tylko 2 dzialy i ksiazka lezala u mnie w szufladzie...takze jakby co to zrobie zdjecia przez kamere internetowa bo innego wyjscia nie mam;/...w telefonie mam aparat ale to stary sagem, takze zdjecia sa do d***:)...sproboje zaraz zrobic kilka fotek.A co do ceny to ile moglbys mi za nia dac?

0

godzio89 napisał:

A co do ceny to ile moglbys mi za nia dac?

Chcialbym za nia 55zl. Ksiazka jest z plyta....niech juz bedzie 50zl

;-)

0

szkoda tylko, ze zdjecia lipnie wyszly bo bys mogl jakos bardziej ta ksiazke obejrzec;/...dzisiaj pozyczylem ta ksiazke znajomemu bo tez chcial ja kupic, ale jak <ort>na razie</ort> nie ma kasy i mowil mi, ze ksiazka jest w bdb stanie. W razie czego jak wezmiesz ksiazke za pobraniem to mozesz powiedziec listonoszowi, ze chcesz otworzyc paczke, lukniesz sobie czy stan ksiazki Ci odpowiada. Jezeli Ci nie bedzie odpowiadac to powiesz, ze ksiazki nie przyjmujesz;)..ja tez tak robie jak cos wartosciowego zamawiam przez internet:P

0

Godzio?
z D1 z Polibudy?? :d

0
revcorey napisał(a)

widze że ci szukajki się nie chce użyć.
Najczęściej do c++ na początek poleca się thinking in c++ lub symfonie c++ standard

[rotfl] Nie wolno mu kupić innej od polecanych?

P.S. Polecam Thinking, tylko coraz ciężej dostać. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem obu tomów :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1