Tegoroczne ksiazki telefoniczne ditel

0

Poszukiwalbym zestawu tegorocznych ksiazek telefonicznych. Jakis czas temu dodawane byly do wyborczej wiec pewnie sporo osob ma je w domu i jesli mozna liczylbym ze sie podziela ;) Najlepiej jak by bylby to obraz plyty (jakies .iso) ewentualnie jak ktos nie moze to katalog z plikami *.tp znajdujacy sie na plycie. Wersja zachodniopomorska zajmuje 120MB. Jak ktos nie ma gdzie wystawic to udostepnie ftpa gdzie bedzie mozna to wrzucic. Interesuja mnie wszystkie poza zachodniopomorskim ;)

Za fatyge nie moge za wiele zaoferowac ale moge udostepnic te ksiazki w postaci txt latwiejszej do przeszukiwania, chociaz jesli ktos potrafi to korzystac z google to sam sobie znajdzie program odpowiedni ;)

0

Za fatyge nie moge za wiele zaoferowac ale moge udostepnic te ksiazki w postaci txt latwiejszej do przeszukiwania, chociaz jesli ktos potrafi to korzystac z google to sam sobie znajdzie program odpowiedni ;)

Masz dane wyciagniete z ksiazki telefonicznej w postaci pliku txt? Mnie by interesowala ksiazka podlaska i sam udostepnie ftpa do wrzucenia tego :-)

0

A jeszcze nie dawno czytałem, że po wpadce sprzed paru lat TP wymyśliło sprytniejsze kodowanie i nie ma jeszcze sposobu na wyciągnięcie danych. A tutaj proszę :P Mam tylko zachodniopomorskie... jeśli już.

0
othello napisał(a)

Masz dane wyciagniete z ksiazki telefonicznej w postaci pliku txt?

No wlasnie oto chodzi ze miec bede jak ktos podzieli sie obrazami plyt badz plikami *.tp
(mam z 2004 cala polske ale to troche stare ;) )

0

Daj ftpa to ci wysle obraz nero podlaskiej. Oczywiscie w zamian chce dane wyciagniete do pliku txt :-P

[edit]
Mam nadzieje ze masz szybkiego ftpa - plik 83 MB

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1