Numer telefonu

0

Witam ALL
Mam pewien powazny problem musze sie z kims skonataktowac problem w tym ze komórka tej osoby jest uszkodzona, z netem ogormne problemy i nie ma kontaku, mieszkamy dosc daleko zalezy mi na szybkim kontakcie wysyłanie listu to zadługo. Znam adres i dane personalne tej osoby, gdzie moge sie dowiedziec nr telefonu stacjonarnego?, dzwoniłem do tp podali mi 2 i nic z neta poróbuje sciagnoac ksiazke telefoniczna ale jakos mi to nie idzie chodzi mi o woj pomorskie. bardzo prosze o pomoc, chodzi mi o link skad szybko moge pobrac lub gdzie moge sie udac po takie inormacje z góry dziekuje pozdrawiam aLL

0

Nie ma ALLa, ale ja odpowiem.

Jak masz adres + nazwisko, to informacja telefoniczna tp [jeśli numer nie zastrzeżony]. Po co ściągasz książkę z netu, tp na 100% ma aktualniejsze dane.

0

Dorwać można książkę telefoniczną (na płycie też chodziły w woj. pomorskim właśnie) wydaną przez Ditel (mają też w internecie serwis, ale chyba bez osób prywatnych). Ale jeśli TP nie wie, to raczej nic nie wskazuje, żeby w książce coś lepszego było.

0

że tak powiem to ejst wioska zabita dechami i jak dzwoniłem do tp to podawałem adres taki jak kiedys wysyłalem paczke twierdzieli ze nie mam i podawali mi cos obok dzwoniłem juz 2 razy podali mi dwa różne numery, dzwoniłem na jeden i to nie ten a drugiego nikt nie odbiera no i zastanawiam sie gdzie szukac.

0

Jutro przed 13 wyślij priorytet pocztą, idzie 1 dobę, jak wiocha, max 2 ;) Albo gołębia wyślij. Nic ponad to, co tp Ci powiedziało tu nie zaradzimy. Nie mamy hakerskiej książki telefonicznej, sorry...

0

hm no szkoda ze gołębia nie mam ;), szkoda ze nie ma takiej ksiazki:) chyba zrobie tak z tym listem szbciej dojdzie niz wykombinuje, wielkie dzieki pozdrawiam

0

moze ktos z 4p jest od Ciebie z miasta, przejdzie sie pod ten adres i zaniesie wiadomosc :P (za piwko)

0

hm no to jest ciekawa propozycja ale nie chce nikogo narazac bo sprawa w której chce sie skontaktowac jest bardzo ciezka, tzn jesli w domu bedzie nie ta osoba do której jest wiadomosc to moze sie różnie skonczyc :-/ , choc do kogo ma dotrzec mozna sie dogadac :-) wiec chodziło by mi o ustke a maianowicie okolice jesli ktos byłby tak uprzejmy to za piwko lub jakas inna pomoc oczywiscie ;-)</quote>

chociaz tak sobie mysle ze dobra napisze ten list a potem sie wybiore osobiscie dzieki za pomoc pozdrawiam

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1